Aktualności

Aktualności

30.08.2017
Jedz i żyj zdrowo! - spotkanie podsumowujące

28 sierpnia br. odbyło się spotkanie podsumowujące projekt pn. Jedz i żyj zdrowo,  współfinansowanego ze środków Powiatu Brzozowskiego. Uczestniczyły w nim dzieci i młodzież, a także Prezes i Vice prezes Fundacji, koordynator, trenerzy prowadzący warsztaty, wolontariusze oraz rodzice.

29.08.2017
Warsztaty stolarskie w ramach projektu Twórcze Wakacje ed. II

W ramach projektu pn. Twórcze wakacje. Edycja II w Wiosce Dziecięcej w Brzozowie odbyły się warsztaty stolarskie. Chłopcy mieli okazję spróbować swoich sił w obróbce drewna pod okiem instruktora. Uczestnicy z zaciekawieniem poznawali narzędzia i metody pracy stolarza. Bardzo dziękujemy firmie DREWGER za podarowanie nam drewna.

28.08.2017
Wycieczka do Centrum Dziedzictwa Szkła

W ramach projektu Twórcze wakacje II, współfinansowanego ze środków Gminy Brzozów 23 sierpnia odbyła się wycieczka do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Dzieci i młodzież uczestniczyli w warsztatach malowania na szkle, wybijali szklane monety a także spróbowali wydmuchiwać szklane bańki.

22.08.2017
POMOC Z EFEKTEM W@W! kolejne spotkania

W ostatnich dniach odbyły się kolejne spotkania w ramach projektu „Pomoc z efektem „w@w””. Pracownicy Grupy Pracuj przygotowali warsztaty, w trakcie których uczestnicy mogli dowiedzieć się jak zadbać o swoje wykształcenie, jak napisać dobre CV. Udzielili też przydatnych wskazówek dotyczących poszukiwania pracy i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Dziękujemy pracownikom Grupy Pracuj za zorganizowanie warsztatów, poświęcony czas i zaangażowanie!

21.08.2017
Zajęcia sportowe w ramach projektu "Jedz i zyj zdrowo!"

W ramach projektu Jedz i żyj zdrowo współfinansowanego ze środków Powiatu Brzozowskiego Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak zorganizowała kolejne warsztaty dla dzieci i młodzieży. Tym razem cykl zajęć sportowych - na otwartym basenie w Brzozowie oraz w lesie.

18.08.2017
Lokalny Konkurs Stypendialny „Agrafka Agory” – podsumowanie III edycji

„Agrafka Agory” – Lokalny Konkurs Stypendialny jako projekt partnerski programu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundacji Agory realizowany był w roku akademickim 2016/2017 przez Fundację Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak. Była to III edycja Konkursu w naszej Fundacji.

Pomagają nam