Aktualności

Aktualności

23.09.2014
Ogłoszenie wyników Agrafki Agory – Lokalnego Konkursu Stypendialnego

W dniu dzisiejszym zewnętrzna Komisja Stypendialna powołana z lokalnej społeczności w składzie: Halina Kościńska, Jolanta Owsiana, Marita Bryś, wyłoniła spośród kandydatów trzech, którzy otrzymają stypendia w ramach „Agrafki Agory – Lokalnego Konkursu Stypendialnego.

Stypendia otrzymują:

1.Pigoń Magdalena - I rok, logistyka, Politechnika Rzeszowska

2.Dmitrzak Krystian – II rok, finanse i rachunkowość, Politechnika Rzeszowska

3.Wójtowicz Magdalena – I rok, finanse i rachunkowość, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Gratulujemy stypendystom otrzymania stypendiów oraz wszystkim kandydatom za ich osiągnięcia naukowe oraz zaangażowanie społeczne i jednocześnie życzymy wielu sukcesów i wytrwałości w nauce.

22.09.2014
Niebieski Parasol 2014 - Radca prawny będzie doradzał za darmo

Tegoroczna akcja „Niebieski Parasol” organizowana jest przez Krajową Radę Radców Prawnych już po raz czwarty. W tym roku, po raz pierwszy w historii, patronat honorowy nad tą zaszczytną akcją objął Prezydent RP Pan Bronisław Komorowski.
W ramach ogólnopolskiej akcji „Niebieski Parasol” radcowie prawni będą udzielać bezpłatnych porad prawnych tym wszystkim osobom, których nie stać na pomoc profesjonalistów, tak bardzo potrzebną, nie tylko w trudnych sytuacjach, ale często w drobnych sprawach życia codziennego.
Mieszkańcy gminy Brzozów również będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.

Dyżur prawnika będzie się odbywał w Urzędzie Miejskim w Brzozowie w dniu 24 września (środa) w godzinach 9.00- 15.00 w pokoju nr 16 (parter).

19.09.2014
Lista przedmiotów do licytacji na rzecz Wioski Dziecięcej

W najbliższą niedzielę Głogów Golf Club i Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak organizuje Turniej Hickory Golf. Głównym przesłaniem imprezy jest promocja i wsparcie budowy Wieloetnicznej Wioski Dziecięcej w Brzozowie.

W tym dniu odbędzie się licytacja przedmiotów na rzecz Wioski Dziecięcej w Brzozowie. Są to prace regionalnych artystów oraz przedmioty podarowane przez znane osobistości

Zapraszamy do zapoznania się z listą wystawionych na licytację przedmiotów. Zaproszonych gości zachęcamy do licytowania.

18.09.2014
Turniej golfowy w randze Mistrzostw Podkarpacia, połączonego z zabawą golfową w stylu „retro”

21 września 2014 Głogów Golf Club i Fundacja Pomocy Dzieciom organizuje imprezę w stylu „retro” z turniejem golfowym w randze Mistrzostw Podkarpacia, połączonego z zabawą golfową w stylu „retro”. Głównym przesłaniem imprezy jest promocja i wsparcie budowy Wieloetnicznej Wioski Dziecięcej w Brzozowie.

03.09.2014
Zaproszenie na Światowy Dzień FAS

9 września w Artkinie w Krośnie odbędzie się Konferencja poświęcona przybliżeniu problemu dzieci z FAS, a także upowszechnieniu szkodliwości alkoholu spożywanego przez kobiety w ciąży.

02.09.2014
Nasza Fundacja na Back to School w Millenium Hall

30 i 31 sierpnia w Millenium Hall odbył się event związany z powrotem dzieci do szkoły po wakacjach Back To School. Podczas targów swoją ofertę dotyczącą zajęć pozalekcyjnych zaprezentowały szkoły językowe, taneczne, muzyczne, kluby sportowe, stowarzyszenia i fundacje. Nie zabrakło tam również i nas.

Pomagają nam