Aktualności

Aktualności

02.06.2014
Impreza integracyjna z okazji Dnia Dziecka 31.05.2014 Głogów Młp.

Podopieczni naszej Fundacji zostali zaproszeni przez Firmę Eleo-Budmax na Dzień Dziecka do NTB Active Club. W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięły udział dzieci pracowników, dostawców i klientów Firmy Eleo-Budmax wolontariuszy naszej Fundacji oraz podopieczni Fundacji z opiekunami. Impreza odbyła się 31.05.2014 w godzinach popołudniowych. Choć pogoda nie dopisała, zabawa była przednia. Organizatorzy zapewnili szereg atrakcji, tak dla tych najmłodszych jak i starszych dzieci. Było mnóstwo zabaw i konkursów, m.in.: golfowy, siatka plażowa, kącik artystyczny, chusta animacyjna, strzelnica oraz dyskoteka. Dzieci mogły wypróbować swoich sił przy własnoręcznym przygotowaniu pizzy. Każde dziecko za aktywność w zabawach otrzymało medal. Wszyscy zwycięscy konkursów zostali nagrodzeni medalami i nagrodami. Wszystkie dzieci, z okazji swojego święta, otrzymały prezenty ufundowane przez Firmy: Prakto, Yato, Vander, Dedra, Nu Air, Technovia, PSB Mrówka Brzozów.

Bardzo serdecznie dziękujemy Firmie Eleo-Bumdax za zaproszenie oraz naszym podopiecznym za uczestnictwo w tak niezwykłym wydarzeniu. Dziękujemy, że byliście z nami.

Materiał filmowy już wkrótce...

26.05.2014
Ruszył Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem

Dziś rozpoczął się Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem i potrwa do 1 czerwca. W tym roku do akcji włączyły się szkoły: Szkoła Podstawowa w Brzozowie, Gimnazjum nr 1 w Brzozowie, Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie, I Liceum Ogólnokształcące w Brzozowie, Zespół Szkół Budowlanych w Brzozowie, Zespół Szkół nr 1 w Przysietnicy, Zespół Szkół nr 2 w Przysietnicy, Zespół Szkół w Starej Wsi, Zespół Szkół w Górkach, Zespół Szkół nr 1 w Humniskach, Zespół Szkół nr 2 w Humniskach, Zespół Szkół w Turzym Polu, Zespół Szkół w Grabownicy Starzeńskiej.

20.05.2014
Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem 2014

Jak co roku, zachęcamy mieszkańców naszej gminy do uczestnictwa w akcji „Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem”, która odbędzie się w dniach 26.05.2014 – 01.06.2014 na terenie gminy Brzozów.

Przedsięwzięcie to ma na celu zebranie funduszy na pomoc dla ubogich dzieci.

19.05.2014
Podziękowania dla Firmy Met-Baj z Rudnej Małej

Składamy serdeczne podziękowania Firmie Met-Baj S.j. z Rudnej Małej za podarowanie regałów magazynowych do pomieszczeń gospodarczych w dwóch jednorodzinnych domach w Wiosce Dziecięcej.

05.05.2014
Podziękowania dla Firmy Transirma z Lutczy

Składamy serdeczne podziękowania Panu Romanowi Mandeli oraz Firmie Transirma z Lutczy za wsparcie finansowe działań naszej Fundacji!

Pomagają nam