Aktualności

Aktualności

25.04.2014
Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej

W dniu 25 kwietnia obchodzony jest Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej - nieformalne międzynarodowe święto, które przybiera formę akcji społecznej, mającej na celu zwrócenie uwagi na problem wyalienowania rodzica z życia dziecka. Patronat nad akcją objął Rzecznik Praw Dziecka.

Obchody Dnia Świadomości Alienacji Rodzicielskiej odbywają się w różnych miastach w Polsce. Prowadzona była m. in. akcja publicznego czytania bajek dla dzieci, bezpłatne porady pedagoga, mediatora rodzinnego, psychologa i prawnika, organizowane są sympozja i konferencje z udziałem specjalistów.

18.04.2014
Ruszamy z wyposażaniem domów w Wiosce Dziecięcej

Wczoraj w naszej Wiosce działo się bardzo dużo...

Firma Dom, Producent mebli łazienkowych z Kielc montowała w łazienkach w obu budynkach meble, które nam podarowała. Firma Nowy Styl z Krosna podarowała do dwóch domów krzesła, szafki oraz biurka. Firma Lamp-System z Rzeszowa montowała w obu budynkach oświetlenie, natomiast Firma Lotari ze Świdnicy montowała rolety we wszystkich oknach. Obie te Firmy również darowały nam swoje produkty.

Składamy serdeczne podziękowania Prezesom tych Firm i pracownikom za pomoc oraz zaangażowanie w nasz projekt.

18.04.2014
Życzenia Świąteczne Wielkanoc 2014

W imieniu Zarządu i zespołu Fundacji składamy wszystkim Darczyńcom, Współpracownikom, Wolontariuszom i Przyjaciołom z głębi serca płynące życzenia świąteczne

http://rbr.info.pl/?p=1610#more-1610

16.04.2014
Artur Żmijewski przyjacielem Fundacji

Do grona Przyjaciół Fundacji dołączył Artur Żmijewski - znakomity polski aktor. Bardzo jesteśmy wdzięczni Panu Arturowi za zaangażowanie się w nasze działania i liczymy na owocną współpracę.

11.04.2014
Aktualności z Wioski Dziecięcej

Na placu wokół dwóch domów zostały wycięte drzewa i przygotowany plac pod zasadzanie zieleni. Przygotowujemy się do wyposażania wnętrz budynków. Trwają prace porządkowe w wykończanych pomieszczeniach.

W najbliższym czasie będziemy montować meble, które otrzymaliśmy od naszych Darczyńców.

Cały czas potrzebujemy materiałów wykończeniowych oraz elementów wyposażenia między innymi: mebli czy sprzętu AGD. Mogą to być przedmioty używane, ale w stanie dobrym.

Do wykończenia i wyposażania wybudowanych obiektów Fundacja wciąż poszukuje środków finansowych i materialnych.

Darowizny można przekazywać na konto Wioski: Podkarpacki Bank Spółdzielczy o/Brzozów, nr konta 71 8642 1113 2011 9324 4093 0001.

03.04.2014
Podziękowania dla Radnych Rady Miejskiej w Brzozowie

Składamy serdeczne podziękowania Radnym Rady Miejskiej w Brzozowie za wsparcie finansowe dla Wioski Dziecięcej.

Dziękujemy Panu Stanisławowi Pilszakowi, Przewodniczącemu Rady Miejskiej za podjęcie inicjatywy zbiórki oraz wszystkim Radnym, którzy nas wsparli.

Pomagają nam