Aktualności

Aktualności

05.08.2013
Trwa nabór do konkursu stypendialnego Agrafka Agory

O uzyskanie pomocy mogą ubiegać się studenci rozpoczynający naukę na I roku studiów dziennych, jak i studenci, którzy kontynuują naukę na dziennych studiach wyższych, spełniający następujące warunki:

- posiadają miejsce zameldowania na terenie powiatu brzozowskiego,
- mają trudną sytuację materialną w rodzinie,
- wykazują wzorową postawę społeczną i byli zaangażowani w działalność pozalekcyjną (udział w olimpiadach, konkursach, działalność artystyczna, sportowa, na rzecz szkoły, wolontariat, uczestnictwo w zespołach tanecznych, teatralnych, akcjach charytatywnych)
- złożyli wniosek wraz z załącznikami w wyznaczonym terminie.

Kompletną dokumentację należy składać w siedzibie Fundacji przy ul. Kościuszki 23 w Brzozowie do 31 sierpnia 2013 roku.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać w siedzibie Fundacji lub pod nr tel 13 43 440 20 w.30, kom. 886 121 202

18.07.2013
Podziękowania dla Firmy Instal-Konsorcjum z Wrocławia

Składamy serdeczne podziękowania Panu Ryszardowi Jędrzejewskiemu - Prezesowi Firmy Instal-Konsorcjum Sp. z o.o z Wrocławia za przekazanie darowizny w postaci 40 kompletów grzejników aluminiowych do dwóch wybudowanych budynków w Wiosce Dziecięcej.

10.07.2013
Podziękowania dla Banku BGŻ

Z radością informujemy, że w tym roku, podobnie, jak w poprzednim, otrzymaliśmy dofinansowanie do budowy Wioski Dziecięcej od Banku BGŻ. Szczególne podziękowania składamy Pani Beacie Rapie – Dyrektor Regionu BGŻ o/Rzeszów i Panu Jerzemu Wdowiarzowi – Dyrektorowi Regionu BGŻ o/Krosno.

08.07.2013
Nabór do Agrafki Agory - Lokalnego Konkursu Stypendialnego

Przypominamy, ze rozpoczął się nabór do "Agrafki Agory" - Lokalnego Konkursu Stypendialnego. Szczegóły w zakladce Tak Pomagamy/Konkurs Stypendialny

08.07.2013
Współpraca z Providentem Polska

Z radością informujemy, że do współpracy z nami przyłączył się Provident Polska, który udzielił nam, w ramach XV edycji konkursu „Tak! Pomagam” dofinansowania na wyposażenie pokoju dziecięcego. Jak tylko zakończymy prace wewnątrz budynku nr 1 ruszamy z zakupem mebli, a pracownicy Providenta o/Krosno charytatywnie pomogą nam urządzić pokój.

08.07.2013
Akcja społeczna "Nowozeńcy Dzieciom"

Kilka zeszytów, plecak, kolorowe kredki.... to tak niewiele, a może sprawić radość niejednemu dziecku.

Ile kosztuje zakup podstawowych przyborów szkolnych, wie niejeden rodzic. Często te wydatki przekraczają możliwości finansowe rodzin. Co w sytuacji, gdy rodzic staje przed dylematem: kupić dziecku zeszyt, czy chleb? Jak czuje się dziecko, którego nie stać na długopis, a obok w ławce kolega/koleżanka mają markowe zestawy pisaków, kredek?

 Dzisiejsze nieśmiałe dziecko, to to, z którego wczoraj śmialiśmy się. Dzisiejsze serdeczne dziecko, to to, któremu wczoraj okazywaliśmy miłość.

Pomagają nam