Aktualności

Aktualności

20.12.2012
Podziękowania dla wolontariuszy

Serdecznie dziękujemy wolontariuszkom z Zespołu Szkoł Ekonomicznych w Brzozowie: Małgorzacie Szopa, Paulinie Zubel, Karolinie Dąbrowskiej, Kindze Hędrzak za ogromny wkład pracy włożony w przygotowania do redagowania i wysłania życzeń swiątecznych dla naszych Darczyńców, Przyjaciół Fundacji, firm budowlanych oraz wszystkich, z którymi współpracujemy.

 

17.12.2012
List polecający - Starostwo Powiatowe w Brzozowie

Chcieliśmy przedstawić kolejny list intencyjny z poparciem naszego projektu budowy Wioski Dziecięcej, który otrzymaliśmy od Starostwa Powiatowego w Brzozowie: "[...]Niniejszym pozwalamy sobie udzielić rekomendacji Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak w Brzozowie. Czynimy to z tym większą satysfakcją, iż mamy świadomość wzorowego pełnienia specyficznej misji charytatywnej, zarówno przez założycieli tej organizacji pożytku publicznego, jak i osoby, które zostały pozyskane przez nich do współpracy.[...]"

Skan oryginału dostępny jest tutaj:

List polecający

12.12.2012
List polecający GRUPY PSB S.A.

Z radością informujemy, że działania nasze zostały zauważone i docenione przez Grupę PSB SA. "[...] Informujemy, że Grupa PSB SA włącza się do tej szczytnej akcji jako mecenas, jednocześnie bardzo gorąco zachęcamy do przyłączenia się Partnerów branżowych. Któż bardziej, jak nie producenci i firmy handlowe sektora  budowlanego, mogą pomóc przy wznoszeniu kilku domów dla pokrzywdzonych przez los dzieci? Liczymy na Państwa przychylne przyjęcie tej incjatywy i wierzymy, że w miarę możliwości wesprzecie ją materiałowo lub finansowo.[...]"

 Skan oryginału dostępny jest tutaj:

List polecający

30.11.2012
Podziękowania za materiał filmowy

Serdecznie dziękujemy Panu Stanisławowi Cyparskiemu, za to, że bezpłatnie przygotował dla nas materiał filmowy do konkursu Moc Polskich Świąt.

Filmik można zobaczyć na http://www.youtube.com/watch?v=lf95VVq0Qf8

Zapraszamy do obejrzenia i głosowania na nas

26.11.2012
GŁOSUJCIE NA NAS!!!

Głosujcie na nas!!!! Pomożcie nam!!!!

http://celmapomaga.pl/?idp=140

http://www.youtube.com/watch?v=lf95VVq0Qf8&feature=plcp

http://celmapomaga.pl/fundacja-pomocy-dzieciom-im-stanislawy-bienczak/

26.11.2012
Podziękowania dla Mateusza Płaziaka

Dziekujemy Mateuszowi Płaziakowi za włączenie sie do naszego zespołu.

Mateusz jesteśmy Ci ogromnie wdzięczni za pomoc merytoryczną, pomoc w promocji Wioski i za to, że jesteś z nami...

Pomagają nam