O Fundacji

Aukcja Dzieł Sztuki 30.10.2012 RCKP Krosno - podsumowanie

W dniu 30.10.2012 r. przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy i aukcję dzieł sztuki w trakcie widowiska tanecznego „O kobietach. Dla kobiet”, który odbył się w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Środki pieniężne zebrane w czasie tej imprezy w całości zostały przekazane na budowę Wieloetnicznej Wioski Dziecięcej w Brzozowie, której opiekunem jest Fundacja.

Łączna kwota zebranych środków pieniężnych ze zbiórki i licytacji dzieł sztuki to 4384,71.

Składamy serdeczne podziękowania Katarzynie Stec – Prezesowi Stowarzyszenia Tańca Fragolin za zaproszenie do współudziału w widowisku artystycznym „O kobietach. Dla kobiet” i umożliwienie przeprowadzenia zbiórki datków na rzecz budowy Wioski Dziecięcej. Dziękujemy wszystkim Artystom, którzy podarowali swoje prace do zlicytowania na aukcji. Dziękujemy wolontariuszom biorącym udział w tym wydarzeniu za otwartą i pełną zaangażowania postawę.

Dziękujemy Krośnieńskiemu Portalowi Internetowemu KrosnoCity.pl za udostępnienie zdjęć z imprezy.

Składamy wyrazy wdzięczności Ofiarodawcom, którzy wrzucili jakikolwiek dar do puszek oraz tym, którzy nabyli obrazy w trakcie aukcji. Sprawiliście nam ogromną radość. Za zebrane pieniądze zakupimy część niezbędnych materiałów budowlanych do budowy Wioski Dziecięcej.

Galeria zdjęć

Pomagają nam