Aktualności

Aktualności

02.05.2012
Serdeczne podziękowania

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy przekazali 1% podatku za 2011 rok na konto Fundacji ze wskazaniem na leczenie i rehabilitację określonego dziecka. Ponadto dziękujemy wszystkim Sponsorom, Ofiarodawcom i Artystom za udzieloną pomoc. Dzięki Waszej hojności dzieci chore mają możliwość leczenia, ubogie – ciepły posiłek i ubranie czy możliwość wyjazdu na wakacje, a dzieci zdolne – możliwość rozwoju swoich pasji i zainteresowań. Dziękujemy również tym, którzy dokonali wpłat na budowę Wioski Dziecięcej.

Zrobiliście dla naszych podopiecznych bardzo wiele. Wraz z nimi jesteśmy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę.

27.04.2012
Odwiedziny Centrum Nauki Kopernika w Sanoku

25 uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Humniskach i 45 uczniów brzozowskich szkół: Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 odwiedziło Centrum Nauki Kopernika w II LO w Sanoku. Prezntację CNK w II LO w Sanoku współfinansowała nasza Fundacja.

Jednocześnie dziękujemy Panu Józefowi Baranowi - dyrektorowi ZEAS w Brzozowie za zorganizowanie transportu na ten wyjazd.

20.02.2012
Komputer dla Oskarka

Oskarek jest 10 letnim chłopcem, który pomimo swojej choroby mózgowego porażenia dziecięcego, jest pełen radości i chęci życia. Jego życie od urodzenia pełne jest wyrzeczeń i cierpienia.

18.02.2012
Bal charytatywny w Rzeszowie

18 lutego 2012 roku w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbył się bal charytatywny przez Lions Club Rzeszów. Zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w tym balu i wylicytowania 5 prac otrzymanych od artystów. Uzyskane z licytacji środki w kwocie 7100 zł zostana przekazane na budowe Wioski Dziecięcej w Brzozowie.

10.02.2012
Podziękowania dla wolontariuszy z II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak składa serdeczne podziękowania uczniom II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku oraz Pani mgr Irenie Gil-Storoszczuk - za okazane serce i życzliwość wyrażone poprzez udział w akcji zbierania środków na budowę Wioski Dziecięcej powstającej na terenie Brzozowa. Akcja zorganizowana została podczas Mistrzostw Świata w Żużlu na lodzie - „Ice Racing” w Sanoku w dniach 28.01.2012r-29.01.2012r.

10.02.2012
Artyści - dzieciom

Znani artyści Podkarpacia po raz kolejny przekazali swoje prace na aukcję dzieł sztuki, z której dochód zostanie przeznaczony na budowę Wioski Dziecięcej.

Pomagają nam