Aktualności

Aktualności

25.09.2018
Wspaniała zabawa na Pożegnaniu Lata z Fundacją

23 września br pożegnaliśmy lato na pikniku rodzinnym na basenie MOSiR w Brzozowie. Na piknik zaprosiliśmy dzieci i rodziców z naszej lokalnej społeczności. Przygotowaliśmy kilka atrakcji, które bardzo spodobały się dzieciom, jak i rodzicom. Były dmuchane zjeżdżalnie, pokaz i warsztaty chodzenia na szczudłach, warsztaty kręcenia balonów,  malowanie twarzy, tańce, pokaz ogromnych baniek mydlanych, a także gry i zabawy z nagrodami, w których pomagaliśmy paniom animatorkom. Dzieci mogły również pobawić się na placu zabaw, a także posmakować pieczonych ziemniaków i słodkości.

22.09.2018
UWAGA ZMIANA TERMINU PIKNIKU!!!

ZE WZGLĘDU NA NIEKORZYSTNE WARUNKI ATMOSFERYCZNE NA PIKNIK RODZINNY "POŻEGNANIE LATA" ZAPRASZAMY JUTRO, TJ. 23.09.2018 OD GODZ. 14:00

05.09.2018
Wakacje z Fundacją - podsumowanie

Tegoroczne wakacje w Fundacji Pomocy Dzieciom to bardzo intensywny czas. Dzieci, które nie wyjechały na letni wypoczynek uczestniczyły w wielu atrakcjach. Zajęcia były na tyle różnorodne, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

31.08.2018
MŁODZIEŻ NA 5+ - miesiąc sierpień

Sierpień mija nam równie pracowicie i przyjemnie jak pozostałe miesiące.  Nasz projekt „Młodzież na 5+” dał na kolejną okazję do zdobycia doświadczenia, jak organizować i animować zajęcia dla dzieci.  Ponadto wspólnie z pracownikami Fundacji, my jako Młodzieżowa Rada Fundacji, tworzyliśmy plan pikniku rodzinnego dla członków lokalnej społeczności, który zaplanowaliśmy na drugą połowę września.

13.08.2018
Zdrowy, twórczy i międzynarodowy lipiec w Fundacji

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak ma bardzo atrakcyjny program zajęć dla dzieci i młodzieży w trakcie wakacji. Dzieci, które nie wyjechały na letni wypoczynek uczestniczą w wielu warsztatach. 

Pomagają nam