Aktualności

Aktualności

10.06.2018
Projekt ZDROWIE

Projekt zakłada przygotowanie i przeprowadzenie zajęć związanych ze zdrowym trybem życia - zdrowym odżywianiem, radzeniem sobie ze stresem, emocjami i aktywnością fizyczną dla dzieci i młodzieży- podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak. Projekt rozpoczął się w maju i trwał będzie do końca wakacji.

08.06.2018
Carpathia Education Valley - podsumowanie warsztatów

W sobotę 26 maja zakończył się cykl warsztatów edukacyjnych, które trwały od marca i były częścią projektu Carpathia Education Valley.
W warsztatach wzięła udział grupa około 20 dzieci w wieku 7-16 lat, podopiecznych Fundacji.

Zajęcia były podzielone na wiele grup tematycznych:

- fizyka-matematyka-robotyka (Wielki Zderzacz Hadronów - budowa makiety, budowa robotów)

- historia - archeologia (Karpacka Troja i odkrycia archeologiczne)

- geografia - przyroda (tereny polarne, tworzenie ogrodów w słoikach - zamknięte ekosystemy, historia odkryć geograficznych terenów polarnych)

- język angielski (drama: przygotowano dwa występy: monolog i scenkę)

04.06.2018
Dzień Dziecka z Fundacją 2.06.2018 - relacja

W sobotę, 2.06. odbył się kolejny Dzień Dziecka z Fundacją. W tym roku bawiliśmy się na basenie odkrytym w Brzozowie. Imprezę rozpoczęli p. Bieńczakowie, założyciele Fundacji, którzy złożyli wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Na najmłodszych i ich rodziców czekało wiele atrakcji, m.in.: gry i zabawy z nagrodami, warsztaty wypiekania chleba, warsztaty kręcenia lizaków, loteria fantowa, malowanie twarzy, modelowanie balonów i pokaz wielkich baniek mydlanych. Dzieci mogły korzystać z placu zabaw, boiska do piłki plażowej oraz kortu tenisowego.

29.05.2018
Zapraszamy!!!

Już w sobotę kolejny Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Zapraszamy!!!

16.05.2018
Dzień Dziecka - zaproszenie

Już dziś zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na piknik rodzinny z okazji dnia dziecka w dn. 2 czerwca 2018. W tym roku bawimy się na odkrytym basenie przy ul. Słonecznej w Brzozowie. Wśród atrakcji będą m.in.: gry i zabawy dla dzieci, piłka plażowa, zajęcia fitness, wypiekanie chleba, warsztaty robienia lizaków i wiele, wiele innych atrakcji. Wystąpią m.in.: młodzi artyści z  lokalnych szkół oraz Ania Dąbrowska z Wesołej – finalistka krajowych eliminacji Eurowizji Junior, podopieczna Fundacji. Przed południem zapraszamy do skorzystania z wielu promocji i atrakcji do marketu budowlanego PSB Mrówka, a po południu czekamy na Was na basenie.

14.05.2018
ZMIANA SIEDZIBY FUNDACJI!!

 

 

Pomagają nam