Podziękowania

Podziękowania

10.02.2020
Podziękowania dla wrocławskiej AIF Kancelarii

Otrzymaliśmy dziś wiadomość o nowym wsparciu dla naszych Podopiecznych - od wrocławskiej AIF Kancelarii (https://www.tuodszkodowania.pl/). Dziękujemy za chęć niesienia pomocy tym, którzy bardzo jej potrzebują. A w szczególności dzieciom z rodzin patologicznych i osobom, wymagającym codziennej rehabilitacji.

03.02.2020
Podziękowania dla Firmy Pancernik

Z radością dziękujemy kolejnej firmie, od której napłynęła do nas pomoc. Sklep Pancernik (https://pancernik.eu/) to nasz nowy Darczyńca - jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za wsparcie dla dzieci, pokrzywdzonych przez los.

30.01.2020
Kolejne podziękowania dla Firmy LEMUR

Bardzo serdecznie dziękujemy za kolejne prezenty Firmie LEMUR, która wspiera nas pięknymi książkami w ramach programu dobreserce.eu.

22.01.2020
Podziękowania dla Agencji AFTERWEB

W niesieniu pomocy osobom potrzebującym ważne jest nie tylko dobre serce, ale również możliwości. Dlatego dziękujemy wszystkim naszym Darczyńcom, w tym Agencji AFTERWEB (https://afterweb.pl/). Są Państwo dla nas dużym wsparciem!

14.01.2020
Podziękowania dla Firmy BERENDSEN

Z radością witamy w gronie naszych Darczyńców nową firmę - BERENDSENhttps://www.berendsen.pl/ ). Jest nam bardzo miło, że chcą Państwo wspierać potrzebujące Dzieci. Dziękujemy!

13.01.2020
Podziękowania dla Firmy Widmetrans

Składamy serdeczne podziękowania firmie Usługi Transportowe Widmetrans za zorganizowanie dla naszej Fundacji Świątecznej Zbiórki Dobroczynnej i przekazanie prezentów dla naszych podopiecznych. Z całego serca dziękujemy polskim rodzinom ze Szwajcarii oraz firmom, które włączyły się w akcję.

Pomagają nam