Aktualności

Aktualności

22.11.2022
AKTUALNOŚCI

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O AKTUALNIE U NAS SIĘ DZIEJE - ZAJRZYJ W ZAKŁADKĘ www.fpd.org.pl/pl/o-fundacji/aktualnosci 

ZAPRASZAMY TEŻ NA NASZ PROFIL NA FB: www.facebook.com/FundacjaPomocyDzieciom 

ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCN3ta39k5iRmzfYbAkQNeog 

20.11.2022
Spotkanie grupy Ad Astra z pracownikiem NASA

W dniach 15 i 16 listopada br. uczestnicy naszego Młodzieżowego Centrum Kosmicznego "Ad Astra", które działa przy Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak wzięli udział w spotkaniu z polskim inżynierem z NASA p. Arturem B. Chmielewskim.

Nasz projekt „Z Polski na Marsa” został dostrzeżony przez Organizatorów i zostaliśmy zaproszeni na dwa dni spotkań w Podkarpackim Centrum Innowacji PCI w Rzeszowie.

18.10.2022
DZIĘKUJEMY!!

15.09.2022
Podsumowanie wakacji z Fundacją 2022

Tegoroczne wakacje w Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak rozpoczęły się od ogniska integracyjnego dla dzieci i ich rodziców. Przedstawiliśmy także prowadzących zajęcia wakacyjne oraz po krótce omówiliśmy zakres warsztatów. Cykl warsztatów wokalno-instrumentalnych prowadziła p. Sabina Wożniak w ramach projektu pn. „Artystyczna Podróż” współfinansowanego ze środków Gminy Brzozów. Dzieci na tych zajęciach uczyły się czym jest muzyka, miały okazję zagrać na różnych instrumentach oraz udoskonalić swoje talenty wokalne. Bardzo podobała im się gra na Bum Bum Rurkach, która polegała na wystukiwaniu odpowiedniego rytmu danej piosenki.

29.07.2022
Projekt ON CARPATIAN STAGE - podsumowanie i link do spektaklu

Grupa inicjatywna z międzynarodowej grupy artystycznej Ten Sing Poland Brzozów, której opiekunem jest Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak zakończyła realizację projektu pn. On Carpatian Stage w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Pomagają nam