O Fundacji

Zakończył się remont Małej Akademii Życia

Zakończył się remont Małej Akademii Życia

MAŻ to miejsce edukacji, aktywnego wypoczynku i rozwoju. W budynku znajdują się pracownie do zajęć artystycznych, sportowych, naukowych, sala konferencyjno-warsztatowa. Dzieci i młodzież mogą tu rozwijać swoje zainteresowania i pasje. W Małej Akademii Życia znajduje się też biuro Fundacji.

Przez długi czas rozbudowy, remontu i wyposażania Małej Akademii Życia mogliśmy liczyć na wsparcie wieli Darczyńców i przyjaznych nas osób. Zyskaliśmy ogromne wsparcie m.in. od Króla Arabii Saudyjskiej Salmana ibn Abd al-Aziz Al Su’ud, wsparcie ze środków WFOŚiGW oraz od wielu Firm, którym wiele razy dziękowaliśmy i nadal chylimy czoła za okazane nam wielkie serca.

Na ostatnim etapie wyposażania pomieszczeń w Małej Akademii Życia bardzo pomogli nam, poświęcając swój czas i bezpłatną pomoc oraz podarowali swoje produkty: zespół radców prawnych z Kancelarii Axelo, Firma Nowy Styl, Firma PGS Software, Franc Gardiner, Multi Stone, Dom Pomocy Społecznej „Spokojna Przystań”, Zielona Oaza oraz indywidualni Darczyńcy, którzy pomogli w wyposażeniu kuchni w Małej Akademii Życia.

Najważniejsze jest to, co wciąż powtarzamy i widzimy na co dzień, że Mała Akademia Życia to nie budynek, to nie sale warsztatowe. To ludzie, którzy tworzą tu niesamowitą atmosferę nauki, rozwoju, akceptacji i chęci pomagania innym. To m.in. nasi Wolontariusze, Darczyńcy, Przyjaciele, Współpracownicy, Rodzice i Uczestnicy warsztatów.

Od lipca br wszystkie projekty i warsztaty rozwojowe realizujemy już w  wyremontowanym budynku, który jest też dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Przypominamy, że na co dzień organizujemy dla dzieci i młodzieży m.in. warsztaty rękodzieła, artystyczne, muzyczne w ramach międzynarodowego programu TEN Sing, teatralne, taneczne, naukowe, kulinarne, ekologiczne, sportowe, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności, poznanie twórczych sposobów spędzania wolnego czasu. Chętnych serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i kontaktu z Fundacją.

Galeria zdjęć

Pomagają nam