O Fundacji

Projekt

W piatek 23 lutego w Wiosce Dziecięcej odbyły się interesujące zajęcia z dziećmi i młodzieżą prowadzone przez holenderskiego artystę Stefana Venbroek. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem. Stefan jest nie tylko ilustratorem z wieloma osiągnięciami, ale zajmuje się też animacją video. Projekty, nad którymi pracuje, są różnorodne, od fresków, przez animacje, po ilustracje do czasopism. Inspiruje się codziennymi scenami, w których postać ludzka jest często światem centralnym lub bajkowym, który łączy z abstrakcyjnymi wzorami, teksturami i jaskrawymi kolorami. Jego prace artystyczne, jak również filmy animowane były wystawiane na festiwalach w wielu krajach Europy, jak również w Nowym Yorku. Wśród jego klientów są takie firmy jak: Elle, MTV czy Volkswagen.

Miejmy nadzieję że nie jest to ostatnia wizyta Stefana w naszej Fundacji. W związku z wielkim zainteresowaniem jego artystyczną twórczością, na wiosnę już planujemy ze Stefanem 2-dniowe weekendowe warsztaty z animacją filmową.

Koordynatorem cyklu spotkań w ramach projektu "Beyond the Horizon" jest Adam Milewski - aktor, artysta, facilitator projektów miedzynarodowych.

Galeria zdjęć

Pomagają nam