Aktualności

Aktualności

11.02.2018
Podsumowanie projektu Save our Planet

Save our planet to projekt  polsko- słowacki realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+, Akcja 1: Mobilność edukacyjna przez Fundację Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak z Brzozowa w partnerstwie ze Szkołą Średnią im. Andy Warhola w Medzilaborcach na Słowacji w dniach od 19.09.2017 do 18.01.2018 roku. Głównym działaniem projektu była trwająca 9 dni mobilność edukacyjna w Poroninie, w trakcie której grupa 20 uczniów z Polski i Słowacji zwiększała swoją wiedzę i umiejętności ekologiczne z wykorzystaniem metod edukacji nieformalnej.

22.01.2018
Warsztaty na temat ochrony przyrody w ramach projektu Save our planet

W dniu 20.01.018r. odbyły się trzeci już zajęcia warsztatowe dla podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom przeprowadzone przez uczestniczki międzynarodowego projektu pt. Save our planet realizowanego z funduszy programu Erasmus+ w ramach upowszechniania rezultatów oraz przekazywania nabytej wiedzy i umiejętności. Tematem tych warsztatów była ochrona środowiska przyrodniczego.

20.01.2018
Save Our Planet w szkołach podstawowych w Medzilaborcach

W styczniu 2018 r uczestnicy projektu realizowanego z programu Erasmus+ pt. Save our planet, przeprowadzili warsztaty edukacyjne dla dzieci 2 szkół podstawowych. Młodzież przygotowała prezentację odnośnie ekologii, korzystając ze swoich doświadczeń i wiedzy wyniesionych z 9 - dniowej mobilności edukacyjnej w Poroninie w Polsce pod koniec października 2017r.

15.01.2018
„Save our planet” - warsztaty dla dzieci

Warsztaty ekologiczne zostały przeprowadzone dla podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom przez Młodzieżową Radę Fundacji oraz uczestniczki projektu międzynarodowego pt. „Save our planet”dofinansowanego z Programu Erasmus+ w ramach upowszechniania rezultatów i przekazywania nabytej wiedzy i umiejętności. Warsztaty obejmowały tematykę ekologii i zdrowego stylu życia.

11.01.2018
Warsztaty ekologiczne u słowackich partnerów

Uczestnicy projektu Save our planet – nasi słowaccy partnerzy przeprowadzili w swojej szkole w Medzilaborcach prelekcję dotyczącą projektu, w którym uczestniczyli wspólnie z naszą młodzieżą.

Pomagają nam