Aktualności

Aktualności

29.05.2018
Zapraszamy!!!

Już w sobotę kolejny Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Zapraszamy!!!

16.05.2018
Dzień Dziecka - zaproszenie

Już dziś zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na piknik rodzinny z okazji dnia dziecka w dn. 2 czerwca 2018. W tym roku bawimy się na odkrytym basenie przy ul. Słonecznej w Brzozowie. Wśród atrakcji będą m.in.: gry i zabawy dla dzieci, piłka plażowa, zajęcia fitness, wypiekanie chleba, warsztaty robienia lizaków i wiele, wiele innych atrakcji. Wystąpią m.in.: młodzi artyści z  lokalnych szkół oraz Ania Dąbrowska z Wesołej – finalistka krajowych eliminacji Eurowizji Junior, podopieczna Fundacji. Przed południem zapraszamy do skorzystania z wielu promocji i atrakcji do marketu budowlanego PSB Mrówka, a po południu czekamy na Was na basenie.

14.05.2018
ZMIANA SIEDZIBY FUNDACJI!!

 

 

26.04.2018
WSZYSCY WALCZYMY WSPÓLNIE Z OLIVIĄ - podsumowanie

W niedzielę, 22 kwietnia, odbył się koncert charytatywny pod hasłem „Wszyscy walczymy wspólnie z Olivią”. Olivia choruje na zespół mielodysplastyczny. W koncercie wzięły udział dzieci z brzozowskich szkół i przedszkoli, podopieczni Fundacji, a gośćmi specjalnymi byli Aga Dyk z zespołu Brathanki, Roksana Węgiel – zwyciężczyni I edycji „The voise kids”, zespół DOC oraz Miguel Moon i Marta Bujalska. 

18.04.2018
Wszyscy walczymy wspólnie z Olivią

Zapraszamy do włączenia się w akcję!! 

17.04.2018
Wycieczka do Karpackiej Troi

W ramach projektu Carpathia Education Valley grupa historyczno- archeologiczna wzięła udział w wycieczce edukacyjnej do Skansenu Karpacka Troja w Trzcinicy k. Jasła. 

Pomagają nam