Aktualności

Aktualności

01.08.2017
WARSZTATY CERAMICZNE

W Wiosce Dziecięcej odbyły się warsztaty ceramiczne, na których dzieci i młodzież tworzyli różne przedmioty z gliny tj. wisiorki, ramki na zdjęcia, miski, flakony. W przerwie uczestnicy integrowali się podczas wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.  Uczestnicy mieli okazję zobaczyć i spróbować warsztatu rękodzielniczego związanego z zawodami ginącymi. Przedsięwzięcie to zostało dofinansowane z budżetu gminy Brzozów.

30.07.2017
"AKTYWNA MŁODZIEŻ SPOSOBEM NA AKTYWNE SPOŁECZEŃSTWO" - PODSUMOWANIE

W dniu 27.07.2017 odbyło się uroczyste zakończenie projektu Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. W spotkaniu podsumowującym uczestniczyli dzieci tworzące Akademię Kreatywnego Rozwoju i młodzież tworząca Młodzieżową Radę Fundacji, a także Prezes i Vice prezes Fundacji, koordynator, zaangażowani w realizację projektu wolontariusze. Swoją obecnością spotkanie uświetnili również zaproszeni goście – dyrektorzy szkół do których chodzą uczestnicy inicjatywy, Rada Fundacji i trenerzy prowadzący warsztaty w trakcie trwania całego projektu oraz rodzice.

25.07.2017
Warsztaty kulinarne

22 lipca b.r. w Wiosce Dziecięcej odbyło się  kolejne spotkanie w ramach projektu „Jedz i żyj zdrowo”. Pod okiem Pani dietetyk dzieci i młodzież ze swoimi rodzicami tworzyli pyszne i zdrowe potrawy.

24.07.2017
Warsztaty malarskie

21 lipca br. członkowie Akademii Kreatywnego Rozwoju uczestniczyli w plenerowych warsztatach artystycznych w Galerii ART. VICI w Górkach u p. Tadeusza Masłyka – malarza, rzeźbiarza i poety.

21.07.2017
POMOC Z EFEKTEM W@W!

W środę, 19 lipca br, odbyło się pierwsze z czterech spotkań w ramach projektu pt. „Pomoc z efektem w@w!”. Były to warsztaty dla młodzieży w wieku od 15 do 20 lat. Pracownicy portalu pracuj.pl przybliżyli uczestnikom problematykę związaną z wyborem odpowiedniej drogi edukacji, a także z poszukiwaniem pierwszej pracy.

20.07.2017
PROJEKT "TWÓRCZE WAKACJE" EDYCJA II

Głównym celem projektu "Twórcze Wakacje" jest profilaktyczna działalność informacyjna i edukacyjna, jak również rozwijanie zainteresowań wśród dzieci i młodzieży w czasie wakacji. W tym roku realizujemy drugą edycję projektu.

Pomagają nam