Aktualności

Aktualności

03.09.2020
Muzeum Samochodów Zabytkowych i Centrum Edukacyjne przy Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak

Muzeum Samochodów Zabytkowych i Centrum Edukacyjne przy Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak w Jasienicy Rosielnej zostało uroczyście otwarte ‼️ 
Zapraszamy tych dużych i tych małych miłośników motoryzacji do odwiedzania tego unikatowego miejsca. W przygotowaniu oferta dla szkół i grup zorganizowanych.

Szczegółowe informacje o możliwości zwiedzania tel. 605604400

01.09.2020
Wymiana młodzieży „Helping Hand, soothing voice”

„Helping Hand, soothing voice” to projekt  realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+ przez Fundację Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak z Brzozowa. Głównym działaniem projektu była trwająca od 14.07.2020 do 22.07.2020 roku mobilność edukacyjna młodzieży na terenie Ośrodka Edukacyjnego Nasz Dom w Brzozowie naszej grupy Ten Sing Polska, działającej przy Fundacji w partnerstwie z YMCA DAP z Czech i VSI Luvenis Animus z Litwy.

31.07.2020
Zakończył się remont Małej Akademii Życia

Zakończył się remont Małej Akademii Życia

MAŻ to miejsce edukacji, aktywnego wypoczynku i rozwoju. W budynku znajdują się pracownie do zajęć artystycznych, sportowych, naukowych, sala konferencyjno-warsztatowa. Dzieci i młodzież mogą tu rozwijać swoje zainteresowania i pasje. W Małej Akademii Życia znajduje się też biuro Fundacji.

20.07.2020
Projekt Helping Hand, Soothing Voice

Mała Akademia Życia już działa, a pierwsze prowadzone w niej warsztaty są realizowane w ramach międzynarodowej wymiany młodzieżowej pn. "Helping Hand, Soothing Voice". 
Połowa projektu międzynarodowego już za nami! Pierwsze 5 dni były bardzo intensywne, ale nie zwalniamy tempa.

10.07.2020
Youth exchange 14-22. 07.2020 in Brzozów

W dniach 7-9 lipca w naszej Fundacji odbyła się wizyta przygotowawcza dotycząca wymiany młodzieży pn. "Helping hand, soothing vioce" współfinansowanej w ramach programu Erasmus +.

Wymiana młodzieży odbędzie się w Brzozowie w Ośrodku Edukacyjno-Warsztatowym „Nasz Dom” od 14 do 22 lipca br., a jej organizatorem jest nasza Fundacja.

Podczas wizyty przygotowawczej gościliśmy liderów i reprezentantów naszych partnerów zagranicznych: YMCA DAP z Czech i VSI Luvenis Animus z Litwy oraz liderów naszej grupy Ten Sing Polska. Omówiliśmy program wymiany, zasady bezpieczeństwa podczas epidemii i zagrożenia covid-19.

Nasi partnerzy poznali Podkarpacie oraz ośrodek, w którym będą mieszkać i uczestniczyć w warsztatach. Bardzo im się u nas podoba.
Celem projektu pn. "Helping hand, soothing vioce" jest wymiana dobrych praktyk między uczestnikami i przygotowanie narzędzi do pracy wolontariackiej w oparciu o doświadczenia grup uczestniczących. Będzie dużo muzyki, pracy artystycznej i aktywności na świeżym powietrzu. Zapowiada się bardzo ciekawe doświadczenie dla na wszystkich.

Projekt "Helping hand, soothing vioce" współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ 

30.04.2020
Zmiana godzin pracy Fundacji

!ZMIANA GODZIN PRACY FUNDACJI ! 

OD 4.05. DO 31.05. 2020

PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

OD 9:00 DO 17:00 

OD 1.06. 2020

PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

OD 7:00 DO 15:00 

ZAPRASZAMY!!!

Pomagają nam