O Fundacji

Projekt Helping Hand, Soothing Voice

Mała Akademia Życia już działa, a pierwsze prowadzone w niej warsztaty są realizowane w ramach międzynarodowej wymiany młodzieżowej pn. "Helping Hand, Soothing Voice". 
Połowa projektu międzynarodowego już za nami! Pierwsze 5 dni były bardzo intensywne, ale nie zwalniamy tempa.
Zdążyliśmy poznać się bliżej z wolontariuszami, którzy przyjechali do nas z Czech i Litwy. Idealną okazją do tego są codzienne rozbudzające gry i zabawy oraz wspólnie spędzane wieczory tematyczne.
Każdego dnia mamy zapewnioną duża dawkę świeżego powietrza i aktywności fizycznej. Rozwijamy się również pod względem artystycznym. Śpiewy i tańce towarzyszą nam cały czas!
Podczas minionych dni wymieniliśmy się z naszymi gośćmi doświadczeniami, różnymi formami niesienia pomocy, ciekawostkami o regionie i dowiedzieliśmy się czym się zajmują. Ta wiedza będzie nam potrzebna do naszego rozwoju i stworzenia końcowej publikacji na temat wolontariatu i dobrych praktyk.
Wczoraj rozpoczęliśmy intensywną pracę nad artystyczno-filmowym materiałem, w którym każda z obecnych grup wykaże się swoimi zdolnościami śpiewu, tańca oraz gry na instrumentach.
Jesteśmy bardzo podekscytowani, a najlepsze dopiero przed nami! 

Projekt "Helping Hand, Soothing Voice" współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+

Galeria zdjęć

Pomagają nam