Aktualności

Aktualności

05.06.2017
DZIEŃ DZIECKA 3.06.2017 PARK JORDANOWSKI W BRZOZOWIE

3 czerwca br. Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak zorganizowała w Parku Jordanowskim w Brzozowie piknik z okazji Dnia Dziecka. Podopieczni Fundacji oraz dzieci ze społeczności lokalnej mogły skorzystać z wielu bezpłatnych atrakcji tj. dmuchane zjeżdżalnie, pokazy wielkich baniek mydlanych, kręcenie zwierząt z balonów. Dzieci otrzymały pięknie lukrowane pierniczki, upominki, koszulki, baloniki, a także nagrody za uczestnictwo w konkursach, zabawach prowadzonych przez animatorów z Teatru Bazyl z Rzeszowa. 

27.05.2017
Wycieczka do Kolegium Ojców Jezuitów w Starej Wsi

Uczestnicy projektu Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo, dofinansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich wzięli udział w pieszej wycieczce do Starej Wsi. Jej celem było zwiedzanie Bazyliki pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Muzeum Towarzystwa Jezusowego Prowincji Polski Południowej oraz Ogrodu Biblijnego. 

26.05.2017
Dzień Dziecka 3.06.2017

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI NA ŚWIĘTOWANIE DNIA DZIECKA 3.06.2017 DO PARKU JORDANOWSKIEGO W BRZOZOWIE

Działanie realizowane w ramach projektu pn. Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki  Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. 

12.05.2017
Podaruj dzieciom książkę - zbiórka książek dla dzieci

W ramach projektu „Aktywa młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo” członkowie Akademii Kreatywnego Rozwoju zorganizowali zbiórkę książek. Akcja została zorganizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, który obchodzimy 2 kwietnia. Zebrane książki trafią do pracowni naukowej i biblioteki w Małej Akademii Życia w Wiosce Dziecięcej w Brzozowie. Posłużą podopiecznym Fundacji i dzieciom przebywających w rodzinnych domach dziecka oraz dzieciom i młodzieży uczestniczącym w zajęciach i warsztatach organizowanych przez Fundację Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak. Bardzo serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej w Brzozowie, Gimnazjum nr 1 w Brzozowie, Zespołowi Szkół ze Starej Wsi, Zespołowi Szkół nr 1 z Humnisk za włączenie się w zbiórkę.

28.04.2017
Warsztaty z okazji Dnia Matki

Z inicjatywy Młodzieżowej Rady Fundacji zostały zorganizowane warsztaty papieroplastyczne z okazji Dnia Matki.

Pomagają nam