Aktualności

Aktualności

29.09.2017
Wizyta przygotowawcza w Medzilaborcach

W Medzilaborcach na Słowacji spotkali się partnerzy projektu „Save our planet” - Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak i Stredná Odborná škola Andyho Warhola. Zostały omówione szczegóły dotyczące wymiany młodzieży polskiej i słowackiej w ramach programu Erasmus +, która odbędzie się 23.10.- 31.10.2017 w miejscowości Poronin k. Zakopanego. Na spotkaniu podpisano umowę partnerską i omówiono sprawy organizacyjne. 

24.09.2017
Save our Planet - projekt wymiany młodzieży

Fundacja Pomocy Dzieciom w partnerstwie ze Szkołą Średnią im. Andy Warhola z Medzilaborzec na Słowacji rozpoczęła realizację projektu pn. "Save our Planet". Głównym działaniem projektu będzie wymiana młodzieży, która odbędzie się w dniach 23- 31 października w miejscowości Poronin k. Zakopanego w Polsce. Weźmie w niej udział 10 uczniów ze szkoły słowackiej oraz 10 uczniów z Polski. 

31.08.2017
Twórcze wakacje - edycja II - podsumowanie projektu

29 sierpnia br. odbyło się uroczyste zakończenie projektu Twórcze wakacje. Edycja II,  współfinansowanego ze środków Gminy Brzozów. W spotkaniu podsumowującym uczestniczyły dzieci, a także Prezes i Vice prezes Fundacji, koordynator, trenerzy prowadzący warsztaty, zaangażowani w realizację projektu wolontariusze oraz rodzice.

30.08.2017
Jedz i żyj zdrowo! - spotkanie podsumowujące

28 sierpnia br. odbyło się spotkanie podsumowujące projekt pn. Jedz i żyj zdrowo,  współfinansowanego ze środków Powiatu Brzozowskiego. Uczestniczyły w nim dzieci i młodzież, a także Prezes i Vice prezes Fundacji, koordynator, trenerzy prowadzący warsztaty, wolontariusze oraz rodzice.

29.08.2017
Warsztaty stolarskie w ramach projektu Twórcze Wakacje ed. II

W ramach projektu pn. Twórcze wakacje. Edycja II w Wiosce Dziecięcej w Brzozowie odbyły się warsztaty stolarskie. Chłopcy mieli okazję spróbować swoich sił w obróbce drewna pod okiem instruktora. Uczestnicy z zaciekawieniem poznawali narzędzia i metody pracy stolarza. Bardzo dziękujemy firmie DREWGER za podarowanie nam drewna.

28.08.2017
Wycieczka do Centrum Dziedzictwa Szkła

W ramach projektu Twórcze wakacje II, współfinansowanego ze środków Gminy Brzozów 23 sierpnia odbyła się wycieczka do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Dzieci i młodzież uczestniczyli w warsztatach malowania na szkle, wybijali szklane monety a także spróbowali wydmuchiwać szklane bańki.

Pomagają nam