Aktualności

Aktualności

12.12.2016
RADEK BIEGA, TY POMAGASZ!

ZAPRASZAMY DO WSPIERANIA AKCJI RADEK BIEGA – TY POMAGASZ!
Pomóż wspólnie z ViVio spełnić dziecięce marzenia!
Wesprzyj trud Radka w jego biegowych zmaganiach wpłacając datek na rzecz naszych podopiecznych z dopiskiem "POMAGAM Z VIVIO".
Radek – właściciel marki Vivio.pl wyznaczył sobie cel – do 20 grudnia przebiec 75 km w 410 min! Warto wspomnieć, że Radek nie jest zawodowym biegaczem - biega, bo podejmując to wyzwanie chce pomóc dzieciom i zmotywować nas wszystkich do tego samego.

Szczegóły i regulamin akcji dostępny na stronie >>> http://vivio.pl/radek-biega-pomagasz-swiateczna-akcja-vivio/

28.11.2016
Wywiad z przedstawicielem banku

Grupa uczniów brzozowskich szkół średnich w ramach programu „Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo” spotyka się z przedstawicielami lokalnego środowiska społeczno-gospodarczego. Tym razem gościem był przedstawiciel banku. Młodzież z zainteresowaniem wysłuchała opowieści zaproszonego gościa na temat doświadczeń zawodowych oraz rozwoju kariery zawodowej. Grupa również samodzielnie przygotowała pytania i przeprowadziła wywiad.

 

25.11.2016
SPEKTAKL PATRIOTYCZNY "PYTANIE O POLSKĘ"

18 listopada w sali Brzozowskiego Domu Kultury odbyła się uroczystość upamiętniająca odzyskanie przez Polskę niepodległości.

24.11.2016
WARSZTATY CERAMICZNE

W listopadzie młodsi uczestnicy projektu pn. Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo wzięli udział w warsztatach garncarskich. Dzieci tworzyły różne postacie, przedmioty codziennego użytku tj. miski, dzwonki, świeczniki, wykonywali odlewy i malowali. 

10.11.2016
Wycieczka do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie

W ramach projektu pn. Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo 28 października 2016 roku odbyła się wycieczka do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Dzieci i młodzież mieli okazję zobaczyć w trakcie interaktywnych pokazów, jak wytwarza się różne przedmioty z szkła, jak tworzy się witraże, a także poznać różne sposoby zdobnictwa.

09.11.2016
Spotkanie z Policją

25.10.2016 r w ramach projektu „Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo” Młodzieżowa Rada Fundacji przeprowadziła wywiad z przedstawicielami brzozowskiej Policji. Młodzież dowiedziała się, jak wygląda droga zawodowa zaproszonych gości, jakie są ich zadania i obowiązki oraz o bezpieczeństwie w Brzozowie i okolicach z punktu widzenia Policji.

Pomagają nam