Aktualności

Aktualności

22.08.2017
POMOC Z EFEKTEM W@W! kolejne spotkania

W ostatnich dniach odbyły się kolejne spotkania w ramach projektu „Pomoc z efektem „w@w””. Pracownicy Grupy Pracuj przygotowali warsztaty, w trakcie których uczestnicy mogli dowiedzieć się jak zadbać o swoje wykształcenie, jak napisać dobre CV. Udzielili też przydatnych wskazówek dotyczących poszukiwania pracy i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Dziękujemy pracownikom Grupy Pracuj za zorganizowanie warsztatów, poświęcony czas i zaangażowanie!

21.08.2017
Zajęcia sportowe w ramach projektu "Jedz i zyj zdrowo!"

W ramach projektu Jedz i żyj zdrowo współfinansowanego ze środków Powiatu Brzozowskiego Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak zorganizowała kolejne warsztaty dla dzieci i młodzieży. Tym razem cykl zajęć sportowych - na otwartym basenie w Brzozowie oraz w lesie.

18.08.2017
Lokalny Konkurs Stypendialny „Agrafka Agory” – podsumowanie III edycji

„Agrafka Agory” – Lokalny Konkurs Stypendialny jako projekt partnerski programu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundacji Agory realizowany był w roku akademickim 2016/2017 przez Fundację Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak. Była to III edycja Konkursu w naszej Fundacji.

09.08.2017
Warsztaty kulinarne cz. 2

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak na terenie Wioski Dziecięcej zorganizowała kolejne zajęcia w ramach projektu Jedz i żyj zdrowo współfinansowanego ze środków Powiatu Brzozowskiego. Tym razem warsztaty kulinarne z dietetykiem na słodko.

01.08.2017
WARSZTATY CERAMICZNE

W Wiosce Dziecięcej odbyły się warsztaty ceramiczne, na których dzieci i młodzież tworzyli różne przedmioty z gliny tj. wisiorki, ramki na zdjęcia, miski, flakony. W przerwie uczestnicy integrowali się podczas wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.  Uczestnicy mieli okazję zobaczyć i spróbować warsztatu rękodzielniczego związanego z zawodami ginącymi. Przedsięwzięcie to zostało dofinansowane z budżetu gminy Brzozów.

30.07.2017
"AKTYWNA MŁODZIEŻ SPOSOBEM NA AKTYWNE SPOŁECZEŃSTWO" - PODSUMOWANIE

W dniu 27.07.2017 odbyło się uroczyste zakończenie projektu Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. W spotkaniu podsumowującym uczestniczyli dzieci tworzące Akademię Kreatywnego Rozwoju i młodzież tworząca Młodzieżową Radę Fundacji, a także Prezes i Vice prezes Fundacji, koordynator, zaangażowani w realizację projektu wolontariusze. Swoją obecnością spotkanie uświetnili również zaproszeni goście – dyrektorzy szkół do których chodzą uczestnicy inicjatywy, Rada Fundacji i trenerzy prowadzący warsztaty w trakcie trwania całego projektu oraz rodzice.

Pomagają nam