Aktualności

Aktualności

25.07.2017
Warsztaty kulinarne

22 lipca b.r. w Wiosce Dziecięcej odbyło się  kolejne spotkanie w ramach projektu „Jedz i żyj zdrowo”. Pod okiem Pani dietetyk dzieci i młodzież ze swoimi rodzicami tworzyli pyszne i zdrowe potrawy.

24.07.2017
Warsztaty malarskie

21 lipca br. członkowie Akademii Kreatywnego Rozwoju uczestniczyli w plenerowych warsztatach artystycznych w Galerii ART. VICI w Górkach u p. Tadeusza Masłyka – malarza, rzeźbiarza i poety.

21.07.2017
POMOC Z EFEKTEM W@W!

W środę, 19 lipca br, odbyło się pierwsze z czterech spotkań w ramach projektu pt. „Pomoc z efektem w@w!”. Były to warsztaty dla młodzieży w wieku od 15 do 20 lat. Pracownicy portalu pracuj.pl przybliżyli uczestnikom problematykę związaną z wyborem odpowiedniej drogi edukacji, a także z poszukiwaniem pierwszej pracy.

20.07.2017
PROJEKT "TWÓRCZE WAKACJE" EDYCJA II

Głównym celem projektu "Twórcze Wakacje" jest profilaktyczna działalność informacyjna i edukacyjna, jak również rozwijanie zainteresowań wśród dzieci i młodzieży w czasie wakacji. W tym roku realizujemy drugą edycję projektu.

11.07.2017
WYCIECZKA W BIESZCZADY

5 lipca br uczestnicy Akademii Kreatywnego Rozwoju wraz ze starszymi koleżankami z Młodzieżowej Rady Fundacji wzięli udział w wycieczce w Bieszczady.

27.06.2017
Działania w ramach projektu "Jedz i żyj zdrowo!"

W ramach projektu Jedz i żyj zdrowo dofinansowanego ze środków Powiatu Brzozowskiego odbyły się już warsztaty z psychologiem i  dietetykiem w Wiosce Dziecięcej w Brzozowie. Uczestnicy projektu-dzieci i młodzież zdobyli wiedzę o niezbędnych zasadach warunkujących osiągnięcie zdrowego stylu życia. Prowadząca zajęcia uświadomiła pozytywny wpływ właściwej diety, spożywania zdrowych i regularnych posiłków oraz aktywności fizycznej na nasze funkcjonowanie. Uczestnicy poznali różne sposoby rozładowania stresu i uczyli się jak odreagować złe emocje.

W okresie wakacji dzieci i młodzież będą uczestniczyć w różnych zajęciach sportowych na świeżym powietrzu, spacer po lesie i basen, a także wezmą udział w warsztatach kulinarnych – będą sami przygotowywać zdrowe i lekkie posiłki.

Pomagają nam