Aktualności

Aktualności

26.05.2017
Dzień Dziecka 3.06.2017

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI NA ŚWIĘTOWANIE DNIA DZIECKA 3.06.2017 DO PARKU JORDANOWSKIEGO W BRZOZOWIE

Działanie realizowane w ramach projektu pn. Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki  Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. 

12.05.2017
Podaruj dzieciom książkę - zbiórka książek dla dzieci

W ramach projektu „Aktywa młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo” członkowie Akademii Kreatywnego Rozwoju zorganizowali zbiórkę książek. Akcja została zorganizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, który obchodzimy 2 kwietnia. Zebrane książki trafią do pracowni naukowej i biblioteki w Małej Akademii Życia w Wiosce Dziecięcej w Brzozowie. Posłużą podopiecznym Fundacji i dzieciom przebywających w rodzinnych domach dziecka oraz dzieciom i młodzieży uczestniczącym w zajęciach i warsztatach organizowanych przez Fundację Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak. Bardzo serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej w Brzozowie, Gimnazjum nr 1 w Brzozowie, Zespołowi Szkół ze Starej Wsi, Zespołowi Szkół nr 1 z Humnisk za włączenie się w zbiórkę.

28.04.2017
Warsztaty z okazji Dnia Matki

Z inicjatywy Młodzieżowej Rady Fundacji zostały zorganizowane warsztaty papieroplastyczne z okazji Dnia Matki.

11.04.2017
Odwiedziny podopiecznych - Wielkanoc 2017

W okresie przedświątecznym odwiedziliśmy kilku naszych podopiecznych – Natalię, Oliwkę i  Olę. Przekazaliśmy im prezenty – wykonane przez uczestników warsztatów świątecznych koszyczki filcowe pełne kolorowych pisanek. W przygotowaniu prezentów i odwiedzinach pomagały nam wolontariuszki: p. Grażyna, Klaudia, Natalia i Emilia. Dziękujemy za pomoc, a naszym podopieczny dziękujemy za mile spotkania.

Działanie realizowane w ramach projektu pn. Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki  Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

22.03.2017
Warsztaty wielkanocne

Podopieczni tworzący Akademię Kreatywnego Rozwoju wzięli udział w warsztatach papieroplastycznych, na których tworzyli kartki wielkanocne, ozdoby świąteczne z filcu, wstążek, papieru.

Pomagają nam