Aktualności

Aktualności

03.02.2017
Przekaż 1% podatku za 2016 rok

Zapraszamy do wspierania naszych działań i remontu Małej Akademii Życia

24.01.2017
Odwiedziny u naszych podopiecznych

W okresie przedświątecznym odwiedziliśmy kilku naszych podopiecznych – Madzię, Patryka, Jolę i Klaudię. Przekazaliśmy im prezenty – wykonane przez uczestników warsztatów wikliniarskich i garncarskich aniołki, dzwoneczki i choinki. W przygotowaniu prezentów i odwiedzinach pomagały nam wolontariuszki Kinga i Natalia. Dziękujemy za mile spotkania.

02.01.2017
PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ FUNDACJI W ROKU 2016

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PODSUMOWANIEM DZIAŁAŃ FUNDACJI W ROKU 2016

28.12.2016
Prezenty świąteczne od ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski przekazał 3 tyś. złotych darowizny na rzecz podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak. Zostały zorganizowane paczki świąteczne dla 7 rodzin, wśród których znalazły się rodziny uczestników projektu “Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo”. Prezenty zostały uroczyście przekazane w Wiosce Dziecięcej w obecności dyrektora Oddziału w Rzeszowie ING Banku Śląskiego - Mariusza Warchoła i Doradcy Klienta Korporacyjnego - Elżbiety Stachowicz.

Bardzo serdecznie dziekujemy za wsparcie!

22.12.2016
Życzenia Bożonarodzeniowe 2016

W adwentowej refleksji,w pokutnym skupieniu,
W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę,
Życzymy, aby ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełnił Państwa spokojem, radością i miłością.
Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia!
Nowy Rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.
Niech poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia
towarzyszy Państwu przez cały kolejny 2017 Rok.

Pragniemy gorąco podziękować Darczyńcom za przekazanie 1% podatku dochodowego, darowizny finansowe, rzeczowe do realizacji naszych działań. Pragniemy podziękować Wolontariuszom za zaangażowanie we wspólne działania. Dziękujemy wszystkim, z którymi w tym roku współpracowaliśmy i tym, którzy promowali naszą działalność wśród rodzin i znajomych. Od 14 lat pomagamy najbardziej potrzebującym, chorym, niepełnosprawnym dzieciom, a od 2012 roku realizujemy bardzo ważne społecznie dzieło – budowę Wioski Dziecięcej. Postępy w budowie i pomoc najbardziej potrzebującym nie byłaby możliwa bez zaangażowania, wrażliwości i ofiarności z Państwa strony. Zapraszamy do dalszej współpracy oraz do włączania się w różne formy wolontariatu w naszej Fundacji.

Dzieląc się z Państwem opłatkiem,


14.12.2016
Spotkanie świąteczno- mikołajkowe

Uczestnicy projektu Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo i podopieczni Fundacji z rodzinami, członkowie Rady Fundacji oraz wolontariusze zgromadzili się w Świetlicy Środowiskowej w Humniskach na spotkaniu świątecznym.

Pomagają nam