Aktualności

Aktualności

28.12.2016
Prezenty świąteczne od ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski przekazał 3 tyś. złotych darowizny na rzecz podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak. Zostały zorganizowane paczki świąteczne dla 7 rodzin, wśród których znalazły się rodziny uczestników projektu “Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo”. Prezenty zostały uroczyście przekazane w Wiosce Dziecięcej w obecności dyrektora Oddziału w Rzeszowie ING Banku Śląskiego - Mariusza Warchoła i Doradcy Klienta Korporacyjnego - Elżbiety Stachowicz.

Bardzo serdecznie dziekujemy za wsparcie!

22.12.2016
Życzenia Bożonarodzeniowe 2016

W adwentowej refleksji,w pokutnym skupieniu,
W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę,
Życzymy, aby ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełnił Państwa spokojem, radością i miłością.
Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia!
Nowy Rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.
Niech poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia
towarzyszy Państwu przez cały kolejny 2017 Rok.

Pragniemy gorąco podziękować Darczyńcom za przekazanie 1% podatku dochodowego, darowizny finansowe, rzeczowe do realizacji naszych działań. Pragniemy podziękować Wolontariuszom za zaangażowanie we wspólne działania. Dziękujemy wszystkim, z którymi w tym roku współpracowaliśmy i tym, którzy promowali naszą działalność wśród rodzin i znajomych. Od 14 lat pomagamy najbardziej potrzebującym, chorym, niepełnosprawnym dzieciom, a od 2012 roku realizujemy bardzo ważne społecznie dzieło – budowę Wioski Dziecięcej. Postępy w budowie i pomoc najbardziej potrzebującym nie byłaby możliwa bez zaangażowania, wrażliwości i ofiarności z Państwa strony. Zapraszamy do dalszej współpracy oraz do włączania się w różne formy wolontariatu w naszej Fundacji.

Dzieląc się z Państwem opłatkiem,


14.12.2016
Spotkanie świąteczno- mikołajkowe

Uczestnicy projektu Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo i podopieczni Fundacji z rodzinami, członkowie Rady Fundacji oraz wolontariusze zgromadzili się w Świetlicy Środowiskowej w Humniskach na spotkaniu świątecznym.

13.12.2016
Dzień Wolontariusza w SP w Brzozowie

Co roku 5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Jest to niezwykłe święto, tego dnia w sposób szczególny powinniśmy pamiętać o  osobach niosących innym bezinteresowną pomoc, pracujących za darmo z potrzeby serca. W Szkole Podstawowej w Brzozowie przygotowano z tej okazji piękne spotkanie, na które zostaliśmy zaproszeni.

12.12.2016
RADEK BIEGA, TY POMAGASZ!

ZAPRASZAMY DO WSPIERANIA AKCJI RADEK BIEGA – TY POMAGASZ!
Pomóż wspólnie z ViVio spełnić dziecięce marzenia!
Wesprzyj trud Radka w jego biegowych zmaganiach wpłacając datek na rzecz naszych podopiecznych z dopiskiem "POMAGAM Z VIVIO".
Radek – właściciel marki Vivio.pl wyznaczył sobie cel – do 20 grudnia przebiec 75 km w 410 min! Warto wspomnieć, że Radek nie jest zawodowym biegaczem - biega, bo podejmując to wyzwanie chce pomóc dzieciom i zmotywować nas wszystkich do tego samego.

Szczegóły i regulamin akcji dostępny na stronie >>> http://vivio.pl/radek-biega-pomagasz-swiateczna-akcja-vivio/

28.11.2016
Wywiad z przedstawicielem banku

Grupa uczniów brzozowskich szkół średnich w ramach programu „Aktywna młodzież sposobem na aktywne społeczeństwo” spotyka się z przedstawicielami lokalnego środowiska społeczno-gospodarczego. Tym razem gościem był przedstawiciel banku. Młodzież z zainteresowaniem wysłuchała opowieści zaproszonego gościa na temat doświadczeń zawodowych oraz rozwoju kariery zawodowej. Grupa również samodzielnie przygotowała pytania i przeprowadziła wywiad.

 

Pomagają nam