Aktualności

Aktualności

02.10.2015
Wyprawka na 5+ podsumowanie

We wrześniu przygotowaliśmy i przekazaliśmy pomoc w postaci wyprawki szkolnej najbardziej potrzebującym dzieciom z rodzin w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Dzięki wsparciu partnerów Akcji – Firmie Miriam i Zielona Oaza oraz Brzozowskiemu Ruchowi Konserwatywnemu mogliśmy przygotować plecaki wypełnione artykułami szkolnymi dla dwunastu podopiecznych – przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich. W plecakach, które otrzymały dzieci znalazły się m.in.: zeszyty, bloki rysunkowe, techniczne, farby, piórniki, przybory do pisania, rysowania, maskotki, bajki, gry edukacyjne.
Składamy serdeczne podziękowania naszym Darczyńcom oraz wolontariuszom za pomoc w przygotowaniu i rozdysponowaniu wyprawki.

11.09.2015
Akcja „Bezpieczna droga do szkoły

10 września 2015 r. w wielu miastach Polski sklepy PSB-Mrówka wspólnie z Policją i szkołami podstawowymi przeprowadziły akcję „Bezpieczna droga do szkoły”.
Zorganizowano różnego rodzaju zajęcia teoretyczne jak i praktyczne dla dzieci w celu poznanie podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się po ulicy, zwłaszcza przy przechodzeniu przez jezdnię. Do akcji włączyła się również PSB Mrówka Brzozów oraz Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak.

26.06.2015
II FESTYN RODZINNY

Zapraszamy na II Festyn Rodzinny

Humniska - Skrzyżowanie, 27.06.2015, od godz.  15:00

12.06.2015
10-te urodziny Mrówki i Dzień Dziecka - podsumowanie

Sklep Mrówka, w sobotę 6 czerwca, obchodził swoje 10-te urodziny. Impreza ta połączona była z Dniem Dziecka zorganizowanym przez Fundację Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak. W związku z tym na mieszkańców Brzozowa czekało wiele atrakcji.

12.06.2015
Sukces naszej podopiecznej - Ani Dąbrowskiej

Ania jest uczennicą czwartej klasie w Zespole Szkół im Marszałka J. Piłsudskiego w Wesołej oraz II klasy Szkoły Muzycznej I stopnia w Dynowie – klasa fortepianu, a także I klasy Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie.

2 maja, w Amfiteatrze Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, odbył się koncert półfinałowy 11. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty. 32 niepełnosprawnych wokalistów – w dwóch kategoriach wiekowych , wyłonionych z ponad 200 zgłoszeń walczyło o o 12 miejsc w czerwcowym finale konkursu w Krakowie, po sześć w 2 kategoriach wiekowych.

Pomagają nam