Aktualności

Aktualności

15.09.2022
Podsumowanie wakacji z Fundacją 2022

Tegoroczne wakacje w Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak rozpoczęły się od ogniska integracyjnego dla dzieci i ich rodziców. Przedstawiliśmy także prowadzących zajęcia wakacyjne oraz po krótce omówiliśmy zakres warsztatów. Cykl warsztatów wokalno-instrumentalnych prowadziła p. Sabina Wożniak w ramach projektu pn. „Artystyczna Podróż” współfinansowanego ze środków Gminy Brzozów. Dzieci na tych zajęciach uczyły się czym jest muzyka, miały okazję zagrać na różnych instrumentach oraz udoskonalić swoje talenty wokalne. Bardzo podobała im się gra na Bum Bum Rurkach, która polegała na wystukiwaniu odpowiedniego rytmu danej piosenki.

29.07.2022
Projekt ON CARPATIAN STAGE - podsumowanie i link do spektaklu

Grupa inicjatywna z międzynarodowej grupy artystycznej Ten Sing Poland Brzozów, której opiekunem jest Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak zakończyła realizację projektu pn. On Carpatian Stage w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

20.06.2022
WAKACJE Z FUNDACJĄ 2022

Zapraszamy!!!

04.05.2022
Projekt ON CARPATIAN STAGE

Działania naszej grupy teatralnej od kilku miesiecy nabierają konkretnych kształtów.  

Po warsztatach teatralno-literackich oraz wstępnych ustaleniach, nadszedł czas na pisanie scenariusza. Aktualnie opracowujemy historię i nadajemy kształt naszemu spektaklowi, który będzie nawiązywał do historii i kultury Bieszczadów. Zastanawiamy się nad rozwiązaniami technicznymi i scenografią, ale przede wszystkim skupiamy się na historii bohaterów, która, mamy nadzieję, zaskoczy niejednego widza.

Pomagają nam