Aktualności

Aktualności

21.05.2015
25.05. - 31.05.2015 Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem

Już po raz dwunasty przy współpracy ze szkołami z naszej gminy organizujemy akcję „Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem”. Odbędzie się w dn. 25.05. - 31.05.2015.
Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dla dzieci i młodzieży, z rodzin ubogich, wielodzietnych oraz chorych i niepełnosprawnych ze szkół biorących udział w akcji. Pomoc przeznaczana jest głównie na zakup podręczników, artykułów szkolnych, odzieży obuwia oraz na dofinansowanie leczenia. Znamienne dla tej akcji jest to, że pragniemy pobudzić do działania środowiska lokalne, społeczność danej miejscowości i pedagogów oraz uczniów wszystkich szkół. W trakcie trwania akcji prosimy o życzliwy i ciepły stosunek do wolontariuszy zbierających pieniądze oraz o wsparcie.
W imieniu dzieci prosimy o datki i życzliwy stosunek do wolontariuszy zbierających pieniądze. Liczy się każdy nawet najmniejszy grosz wrzucony do puszki za co z całego serca dziękujemy!

11.03.2015
Wykaz potrzebnego wyposażenia do dwóch domów w Wiosce Dziecięcej

Zachęcamy do przekazania bądź zakupu ostatnich już elementów wyposażenia dwóch domów w Wiosce Dziecięcej.
Wszystkim Firmom i osobom prywatnym, które do tej pory nam pomogły serdecznie dziękujemy. Każdemu, kto jeszcze odpowie na nasz apel, już teraz z całego serca dziękujemy!

26.02.2015
Koncert charytatywny na rzecz Wioski Dziecięcej - relacja

21 lutego w I LO w Brzozowie odbył się koncert charytatywny, na którym wystąpili raperzy Rete i Tadek. Dochód ze sprzedaży biletów został przekazany na rzecz Wioski Dziecięcej. Prezes Fundacji, Pan Andrzej Bieńczak przybliżył ideę Wioski, zachęcał też młodych ludzi, aby w przyszłości zostali wolontariuszami pomagającymi dzieciom w nauce i rozwijaniu ich pasji.
Artyści zaprezentowali utwory o tematyce patriotycznej. Przywoływali fakty historyczne, które przez wiele lat próbowano zataić lub fałszować. Mówili między innymi o takich postaciach jak Inka, czy rotmistrz Witold Pilecki, o Żołnierzach Wyklętych, Państwie Podziemnym.
W koncercie uczestniczyło wielu młodych ludzi, dla których sprawy państwa i narodu nie są obojętne. Dzięki tego rodzaju wydarzeniom mogą oni w sposób oryginalny i prawdopodobnie dla wielu ciekawszy niż wiedza książkowa poznać prawdę o czasach, gdy za ojczyznę przelewano krew.
Serdecznie dziękujemy Panu Arturowi Szczepkowi oraz organizacjom: Ruch Narodowy Brzozów, Młodzież Wszechpolska Brzozów, Narodowy Brzozów za zaproszenie i przekazanie wpływów ze sprzedaży płyt i gadżetów patriotycznych.
Relacja zdjęciowa i film z koncertu www.facebook.com/pages/Ruch-Narodowy-Brzozów/352839741564095
Zapraszamy do obejrzenia!

06.02.2015
Koncert charytatywny na rzecz Wioski Dziecięcej

Zapraszamy serdecznie na "Koncert charytatywny na rzecz Wioski Dziecięcej", który odbędzie się 21 lutego o godzinie 20:00 w I LO w Brzozowie. Wystąpią artyści: Rete, Tadek. Cena biletu: 25 zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu koncertu). Po koncercie odbędzie się licytacja gadżetów patriotycznych oraz zbiórka do puszek na rzecz Wioski Dziecięcej w Brzozowie. Dochód ze sprzedaży biletów będzie również przekazany na rzecz powstającej Wioski.

Pomagają nam