O Fundacji

Turniej golfowy w randze Mistrzostw Podkarpacia, połączonego z zabawą golfową w stylu „retro”

Szanowni Państwo,
21 września 2014 Głogów Golf Club i Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak organizuje imprezę w stylu „retro” z turniejem golfowym w randze Mistrzostw Podkarpacia, połączonego z zabawą golfową w stylu „retro”. Głównym przesłaniem imprezy jest promocja i wsparcie budowy Wieloetnicznej Wioski Dziecięcej w Brzozowie.

Na ten cel Pani Prezydentowa Anna Komorowska przekazała organizatorom cenny album z odręczną dedykacją, a Pan Senator RP Andrzej Person objął imprezę Patronatem Honorowym i przekazał na aukcję zabytkowy kij golfowy z prywatnych zbiorów. Imprezę wspierają, zarówno Polski Związek Golfa, jak i Polish Golf Association.

Zacne grono przyciągnęło uwagę lokalnych i ogólnopolskich mediów: TVP, Radio, prasa…

Liczymy na obecność i wsparcie prywatnych darczyńców, co pozwoli Fundacji na zgromadzenie liczących się środków i sfinalizowanie szczytnej inicjatywy.

Turniej Hickory Golfa, tym różni się od zwykłych rozgrywek, że wszystko – od strojów zawodników, przez sprzęt sportowy po muzykę i dekoracje nawiązywać będzie do lat 20’tych i 30’tych XX wieku, tj. do początków golfa. Będą mu ponadto towarzyszyły dodatkowe atrakcje budujące atmosferę retro – zabytkowe samochody, koncert muzyczny, aukcja dzieł sztuki, atrakcje – niespodzianki.

Ze względu na obecność golfistów i znamienitych gości oraz lokalnych mediów, impreza stwarza okazję marketingow i kontaktu z nowymi klientami. Udział, może być także formą nagrody za dotychczasową współpracę.

Zwracamy się zatem z propozycją zaprezentowania Państwa firmy podczas tego wydarzenia. Obecność i szlachetne wsparcie inicjatywy, to doskonały sposób na budowanie prospołecznego wizerunku firmy, okazja dotarcia do grupy docelowej obejmującej ludzi dobrze sytuowanych, decyzyjnych, pełniących funkcje menadżerskie i zarządcze, liderów opinii, zainteresowanych nowościami, ciekawymi ofertami.

Formy w jakich można zaistnieć podczas imprezy są w zasadzie otwarte i możliwe do ustalenia indywidualnie. Wskazujemy jedynie te, standardowe, sprawdzone i najczęściej realizowane przez naszych Partnerów:

  • Banner reklamowy na terenie pola golfowego podczas turnieju
  • Logo na stronie www klubu (od zawarcia umowy i przekazania pliku do 31.12.2014)
  • Logo na plakacie rozsyłanym do wszystkich klubów golfowych w Polsce
  • Wymienienie Sponsora przez spikera zawodów, oraz przybliżenie jego wizerunku
  • Wymienienie sponsora w materiałach prasowych wysyłanych do mediów
  • Możliwość ufundowania nagrody dla zwycięzców turnieju golfowego, oraz innych konkurencji sportowych - informacja o darczyńcy podawana przez spikera i w materiałach turniejowych
  • Możliwość prowadzenia własnej akcji promocyjnej na terenie turnieju (hostessy, ulotki, degustacje, prezentacje, stoisko itp., w ustalonej formule)
  • Własny materiał audio, prezentowany z głośników na terenie imprezy
  • Inne formy – zaproponowane przez Sponsora

Kwoty wsparcia – wg możliwości sponsora.

Sponsor Tytularny – marka Sponsora w tytule imprezy – 3000 zł
Sponsor Główny – możliwość skorzystania z całego pakietu promocyjnego – 2000 zł

Zachęcamy do udziału i spotkania z Państwa klientami za pośrednictwem zawodów golfowych i kreowania wizerunku marki w połączeniu z eleganckim, szlachetnym i jednym z najpopularniejszych sportów na świecie, który od Igrzysk w 2016 roku będzie ponownie dyscypliną olimpijską.

Z wyrazami szacunku
Andrzej Bieńczak

dr Zbigniew Chmielewski
Prezes Zarządu Głogów Golf Club

Galeria zdjęć

Pomagają nam