Aktualności

Aktualności

29.01.2016
PODARUJ NAM KSIĄŻKĘ

Zapraszamy do Księgarni TAK CZYTAM na ul. Grunwaldzkiej w Rzeszowie i do kącika książkowego przygotowanego dla nas. Zachęcamy do zakupu książek o tematyce dziecięcej, edukacyjnej, słowników, atlasów i przekazanie ich do Wioski Dziecięcej. Wypełnimy nimi pracownie naukową oraz bibliotekę w Małej Akademii Życia.JUŻ TERAZ DZIĘKUJEMY ZA POMOC! Dziękujemy także Pani Wioli Skubisz za aktywne zaangażowanie w akcję.

18.01.2016
PODSUMOWANIE ROKU 2015

"Nie szukaj go zbyt daleko. Twój bliźni, któremu możesz pomóc, nie mieszka za siedmioma górami. Jest tutaj, blisko ciebie."
Phil Bosmans

15.01.2016
WESPRZYJ MAŁĄ AKADEMIĘ ŻYCIA

ZAPRASZAMY DO OBSJRZENIA FILMU I WSPARCIA MAŁEJ AKADEMII ŻYCIA

http://rbr.info.pl/?p=7501#more-7501

17.12.2015
ŚWIĄTECZNY WEEKEND RODZINNY

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak w dniach 12-13 grudnia zorganizowała „Świąteczny weekend rodzinny”. Było to możliwe dzięki współfinansowaniu ze środków Województwa Podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie. Celem projektu było przede wszystkim wspieranie rodzin dysfunkcyjnych i rodzin dzieci niepełnosprawnych. Służyć miały temu warsztaty artystyczno- edukacyjno- integracyjne oraz spotkanie świąteczne.

02.10.2015
Wyprawka na 5+ podsumowanie

We wrześniu przygotowaliśmy i przekazaliśmy pomoc w postaci wyprawki szkolnej najbardziej potrzebującym dzieciom z rodzin w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Dzięki wsparciu partnerów Akcji – Firmie Miriam i Zielona Oaza oraz Brzozowskiemu Ruchowi Konserwatywnemu mogliśmy przygotować plecaki wypełnione artykułami szkolnymi dla dwunastu podopiecznych – przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich. W plecakach, które otrzymały dzieci znalazły się m.in.: zeszyty, bloki rysunkowe, techniczne, farby, piórniki, przybory do pisania, rysowania, maskotki, bajki, gry edukacyjne.
Składamy serdeczne podziękowania naszym Darczyńcom oraz wolontariuszom za pomoc w przygotowaniu i rozdysponowaniu wyprawki.

11.09.2015
Akcja „Bezpieczna droga do szkoły

10 września 2015 r. w wielu miastach Polski sklepy PSB-Mrówka wspólnie z Policją i szkołami podstawowymi przeprowadziły akcję „Bezpieczna droga do szkoły”.
Zorganizowano różnego rodzaju zajęcia teoretyczne jak i praktyczne dla dzieci w celu poznanie podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się po ulicy, zwłaszcza przy przechodzeniu przez jezdnię. Do akcji włączyła się również PSB Mrówka Brzozów oraz Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak.

Pomagają nam