Aktualności

Aktualności

26.05.2014
Ruszył Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem

Dziś rozpoczął się Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem i potrwa do 1 czerwca. W tym roku do akcji włączyły się szkoły: Szkoła Podstawowa w Brzozowie, Gimnazjum nr 1 w Brzozowie, Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie, I Liceum Ogólnokształcące w Brzozowie, Zespół Szkół Budowlanych w Brzozowie, Zespół Szkół nr 1 w Przysietnicy, Zespół Szkół nr 2 w Przysietnicy, Zespół Szkół w Starej Wsi, Zespół Szkół w Górkach, Zespół Szkół nr 1 w Humniskach, Zespół Szkół nr 2 w Humniskach, Zespół Szkół w Turzym Polu, Zespół Szkół w Grabownicy Starzeńskiej.

20.05.2014
Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem 2014

Jak co roku, zachęcamy mieszkańców naszej gminy do uczestnictwa w akcji „Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem”, która odbędzie się w dniach 26.05.2014 – 01.06.2014 na terenie gminy Brzozów.

Przedsięwzięcie to ma na celu zebranie funduszy na pomoc dla ubogich dzieci.

19.05.2014
Podziękowania dla Firmy Met-Baj z Rudnej Małej

Składamy serdeczne podziękowania Firmie Met-Baj S.j. z Rudnej Małej za podarowanie regałów magazynowych do pomieszczeń gospodarczych w dwóch jednorodzinnych domach w Wiosce Dziecięcej.

05.05.2014
Podziękowania dla Firmy Transirma z Lutczy

Składamy serdeczne podziękowania Panu Romanowi Mandeli oraz Firmie Transirma z Lutczy za wsparcie finansowe działań naszej Fundacji!

25.04.2014
Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej

W dniu 25 kwietnia obchodzony jest Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej - nieformalne międzynarodowe święto, które przybiera formę akcji społecznej, mającej na celu zwrócenie uwagi na problem wyalienowania rodzica z życia dziecka. Patronat nad akcją objął Rzecznik Praw Dziecka.

Obchody Dnia Świadomości Alienacji Rodzicielskiej odbywają się w różnych miastach w Polsce. Prowadzona była m. in. akcja publicznego czytania bajek dla dzieci, bezpłatne porady pedagoga, mediatora rodzinnego, psychologa i prawnika, organizowane są sympozja i konferencje z udziałem specjalistów.

Pomagają nam