O Fundacji

Podsumowanie spotkania z Timem Guenardem

W ostatnich dniach lutego gościliśmy w Krośnie, Przemyślu i Jarosławiu na spotkaniu z Timem Guenardem, autorem książki „Silniejszy od nienawiści”. Tim głosił swoje świadectwo przemiany i powrotu z drogi przestępstwa na drogę wiary. Obecnie zajmuje się resocjalizacją młodzieży. Wybudował kilka domów by móc przyjmować zagubionych młodych ludzi. Jest często zapraszany w różne zakątki świata, aby opowiedzieć historię swojego życia. Głoszone przez niego świadectwo ma moc odmieniania ludzkiego życia.

W trakcie tych spotkań mogliśmy zaprezentować swoją działalność, a przede wszystkim opowiedzieć o projekcie jakim jest Wieloetniczna Wioska Dziecięca. Nasza inicjatywa spotkała się z zainteresowaniem Tima Guenarda oraz organizatorów i słuchaczy.

Po każdym ze spotkań słuchacze mogli przekazać do puszki dar serca na rzecz budowy Wioski Dziecięcej. Dzięki ofiarności Darczyńców zebraliśmy 5612,67 zł.

Składamy ogromne podziękowania Annie i Arturowi Dańczurom, Markowi Kulpie, Ks. Janowi Bielcowi – Proboszczowi Parafii pw. św. Piotra Apostoła i Jana z Dukli w Krośnie, Ks. dr hab. Dariuszowi Dziadoszowi - Rektorowi Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu, Ks. Markowi Pieńkowskiemu- Dyrektorowi Ośrodka Kultury i Formacji Chrześcijańskiej w Jarosławiu, wolontariuszom oraz wszystkim Ofiarodawcom, którzy podzielili się z nami tym, co posiadają.

Gorąco dziękujemy Panu Timowi Guenardowi za zainteresowanie naszą inicjatywą oraz ciepłe słowa, które motywują nas do dalszego działania.

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy wziąć udział w tym spotkaniu i poznać wyjątkowego człowieka, jakim jest Tim Guenard. On sam był sierotą i doświadczył braku rodziców, którzy mogą kochać i do których można mówić „mamo” i „tato”.

Na pewno po spotkaniach z Timem wszyscy staniemy się bardziej lepszymi ludzi...

Zdjęcia ze spotkania już wkrótce...

Pomagają nam