O Fundacji

Spotkanie z Timem Guenardem

Wszystkich, którzy chcieliby poznać wspaniałe świadectwo Tima Guenarda, autora bestsellerowej książki pt. „Silniejszy od nienawiści” zapraszamy na spotkania w Krośnie, Przemyślu i Jarosławiu.

Najbliższe dziś, 26.02.2014r. g.18.30

Kościół w Parafii św. Piotra i św. Jana z Dukli

ul. Kardynała Wyszyńskiego 30, KROSNO 

27.02.2014r. g.19.00

Aula Wyższego Seminarium Duchownego

ul. Zamkowa 5, PRZEMYŚL 

28.02.2014r. g.18.30

Ośrodek Kultury i Formacji Chrześcijańskiej

ul. Benedyktyńska 5, JAROSŁAW 

W trakcie spotkań będzie można uzyskać informacje na temat działalności naszej Fundacji i postępów w budowie Wioski Dziecięcej w Brzozowie oraz wesprzeć nasze działania.

 „Silniejszy od nienawiści” to wstrząsająca autobiografia człowieka, który potrafił wyzwolić się z zaklętego kręgu nienawiści i przemocy. W wieku trzech lat porzucony przez matkę, w dzieciństwie katowany przez ojca, trafił do domu poprawczego, a następnie – jako nastolatek – na ulicę. Sławę i pieniądze przyniosła mu kariera zawodowego boksera. Przez moment uwierzył, że to siła i pięść dają szczęście.

I nagle dzięki własnym poszukiwaniom, szczęściu oraz pomocy napotkanych ludzi zdołał całkowicie przewartościować i zmienić swoje życie. Dziś jest szczęśliwym ojcem czwórki dzieci i związanym z „Arką” Jeana Vanier opiekunem osób niepełnosprawnych umysłowo. Odbywa liczne konferencje na całym świecie przekonany, że jego osobiste świadectwo pozwoli innym uwierzyć, że można wyzwolić się z mocy genów, alkoholu i środowiska. (źródło www.piotrajana.pl)

Zapraszamy na www.timguenard.pl

Pomagają nam