Aktualności

Aktualności

02.10.2014
Podsumowanie zbiórki w SDK w Sanoku

W ubiegły czwartek uczestniczyliśmy w musicalu „Dźwięki muzyki” autorstwa Richarda Rodgersa i Oscara Hammersteina II, w reżyserii Marii Sartovej, w ramach 24 Festiwalu im. Adama Didura w Sanockim Domu Kultury w Sanoku.
Przed, w trakcie i po występie odbyła się zbiórka do puszek na rzecz wyposażenia dwóch domów w budowanej przez nas Wiosce Dziecięcej w Brzozowie. Łącza suma zebranych środków wynosi 600 zł.

25.09.2014
Podsumowanie Turnieju Hickory Golf Cup 2014


W ostatnią niedzielę w NTB Activ Club w Głogowie Młp. odbył się charytatywny turniej golfa w stylu „retro”. Organizatorami imprezy była nasza Fundacja oraz Głogów Golf Club. Głównym przesłaniem imprezy była promocja i wsparcie budowy Wieloetnicznej Wioski Dziecięcej w Brzozowie.

24.09.2014
Nasza Fundacja na 24 Festiwalu im. Adama Didura

Serdecznie zapraszamy do Sanockiego Domu Kultury na jutrzejszy musical „Dźwięki muzyki” autorstwa Richarda Rodgersa i Oscara Hammersteina II, w reżyserii Marii Sartovej, w ramach 24 Festiwalu im. Adama Didura. Klasyczne dzieło musicalu opowiada historię Marii, która opiekuje się siedmiorgiem dzieci owdowiałego kapitana von Trappa.
Przed, w trakcie i tuż po musicalu odbędzie się kwesta na rzecz Wieloetnicznej Wioski Dziecięcej w Brzozowie. Będziemy także udzielać informacji na temat działalności naszej Fundacji. Serdecznie zapraszamy do wspierania naszej inicjatywy.
Bardzo dziękujemy Panu Waldemarowi Szybiakowi, Dyrektorowi Festiwalu za zaproszenie i umożliwienie przeprowadzenia kwesty na rzecz Wioski Dziecięcej w Brzozowie.

23.09.2014
Ogłoszenie wyników Agrafki Agory – Lokalnego Konkursu Stypendialnego

W dniu dzisiejszym zewnętrzna Komisja Stypendialna powołana z lokalnej społeczności w składzie: Halina Kościńska, Jolanta Owsiana, Marita Bryś, wyłoniła spośród kandydatów trzech, którzy otrzymają stypendia w ramach „Agrafki Agory – Lokalnego Konkursu Stypendialnego.

Stypendia otrzymują:

1.Pigoń Magdalena - I rok, logistyka, Politechnika Rzeszowska

2.Dmitrzak Krystian – II rok, finanse i rachunkowość, Politechnika Rzeszowska

3.Wójtowicz Magdalena – I rok, finanse i rachunkowość, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Gratulujemy stypendystom otrzymania stypendiów oraz wszystkim kandydatom za ich osiągnięcia naukowe oraz zaangażowanie społeczne i jednocześnie życzymy wielu sukcesów i wytrwałości w nauce.

22.09.2014
Niebieski Parasol 2014 - Radca prawny będzie doradzał za darmo

Tegoroczna akcja „Niebieski Parasol” organizowana jest przez Krajową Radę Radców Prawnych już po raz czwarty. W tym roku, po raz pierwszy w historii, patronat honorowy nad tą zaszczytną akcją objął Prezydent RP Pan Bronisław Komorowski.
W ramach ogólnopolskiej akcji „Niebieski Parasol” radcowie prawni będą udzielać bezpłatnych porad prawnych tym wszystkim osobom, których nie stać na pomoc profesjonalistów, tak bardzo potrzebną, nie tylko w trudnych sytuacjach, ale często w drobnych sprawach życia codziennego.
Mieszkańcy gminy Brzozów również będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.

Dyżur prawnika będzie się odbywał w Urzędzie Miejskim w Brzozowie w dniu 24 września (środa) w godzinach 9.00- 15.00 w pokoju nr 16 (parter).

19.09.2014
Lista przedmiotów do licytacji na rzecz Wioski Dziecięcej

W najbliższą niedzielę Głogów Golf Club i Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak organizuje Turniej Hickory Golf. Głównym przesłaniem imprezy jest promocja i wsparcie budowy Wieloetnicznej Wioski Dziecięcej w Brzozowie.

W tym dniu odbędzie się licytacja przedmiotów na rzecz Wioski Dziecięcej w Brzozowie. Są to prace regionalnych artystów oraz przedmioty podarowane przez znane osobistości

Zapraszamy do zapoznania się z listą wystawionych na licytację przedmiotów. Zaproszonych gości zachęcamy do licytowania.

Pomagają nam