Aktualności

Aktualności

12.12.2013
Podziękowania dla Firmy Basco II z Mielca

Składamy serdeczne podziękowania Panu Andrzejowi Nawrotowi i Firmie Basco II z Mielca za przekazanie do budynków w powstającej Wiosce Dziecięcej dwóch kotłów gazowych.

19.11.2013
DANUTA STENKA PRZYJACIELEM FUNDACJI

Z radością informujemy, że do współpracy z nami włączyła się Danuta Stenka i została Przyjacielem naszej Fundacji :)

12.11.2013
Odwiedzamy Wioskę Dziecięcą

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału filmowego na temat Wioski Dziecięcej przygotowanego przez portal RBR.INFO.PL.

Materiał dostępny pod linkiem:

http://rbr.info.pl/?p=373#more-373

17.10.2013
Aktualności z budowy Wioski Dziecięcej – stan na 17.10.2013

We wrześniu uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie po przerwie wakacyjnej kontynuują praktyki zawodowe przy budowie Wioski. Praktykanci wykonują prace wewnątrz budynków – szpachlują i malują ściany. Rozpoczęły się prace przy przebudowie budynku funkcyjnego, w którym znajdą się sale rehabilitacyjne, wykładowe, gabinety lekarskie oraz na biuro Fundacji. Kolejnym etapem prac będzie wykończenie i wyposażenie pomieszczeń budynków, tak, aby w przyszłym roku oddać je potrzebującym dzieciom, które nie mają własnej rodziny.

10.10.2013
Podziękowania dla Firmy Instal-Projekt

Składamy serdecznie podziękowania Pani Ewie Ścierzyńskiej oraz Firmie Instal-Projekt S.j. z Nowej Wsi k/Włocławka za przekazanie grzejników łazienkowych do dwóch budynków w Wiosce Dziecięcej.

07.10.2013
Podziękowania dla Firmy WOJAN

Składamy serdeczne podziękowania Panu Antoniemu Wójtowiczowi i Firmie Wojan ze Strzyżowa za wsparcie finansowe budowy Wioski Dziecięcej.

Pomagają nam