Aktualności

Aktualności

20.05.2014
Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem 2014

Jak co roku, zachęcamy mieszkańców naszej gminy do uczestnictwa w akcji „Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem”, która odbędzie się w dniach 26.05.2014 – 01.06.2014 na terenie gminy Brzozów.

Przedsięwzięcie to ma na celu zebranie funduszy na pomoc dla ubogich dzieci.

19.05.2014
Podziękowania dla Firmy Met-Baj z Rudnej Małej

Składamy serdeczne podziękowania Firmie Met-Baj S.j. z Rudnej Małej za podarowanie regałów magazynowych do pomieszczeń gospodarczych w dwóch jednorodzinnych domach w Wiosce Dziecięcej.

05.05.2014
Podziękowania dla Firmy Transirma z Lutczy

Składamy serdeczne podziękowania Panu Romanowi Mandeli oraz Firmie Transirma z Lutczy za wsparcie finansowe działań naszej Fundacji!

25.04.2014
Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej

W dniu 25 kwietnia obchodzony jest Dzień Świadomości Alienacji Rodzicielskiej - nieformalne międzynarodowe święto, które przybiera formę akcji społecznej, mającej na celu zwrócenie uwagi na problem wyalienowania rodzica z życia dziecka. Patronat nad akcją objął Rzecznik Praw Dziecka.

Obchody Dnia Świadomości Alienacji Rodzicielskiej odbywają się w różnych miastach w Polsce. Prowadzona była m. in. akcja publicznego czytania bajek dla dzieci, bezpłatne porady pedagoga, mediatora rodzinnego, psychologa i prawnika, organizowane są sympozja i konferencje z udziałem specjalistów.

18.04.2014
Ruszamy z wyposażaniem domów w Wiosce Dziecięcej

Wczoraj w naszej Wiosce działo się bardzo dużo...

Firma Dom, Producent mebli łazienkowych z Kielc montowała w łazienkach w obu budynkach meble, które nam podarowała. Firma Nowy Styl z Krosna podarowała do dwóch domów krzesła, szafki oraz biurka. Firma Lamp-System z Rzeszowa montowała w obu budynkach oświetlenie, natomiast Firma Lotari ze Świdnicy montowała rolety we wszystkich oknach. Obie te Firmy również darowały nam swoje produkty.

Składamy serdeczne podziękowania Prezesom tych Firm i pracownikom za pomoc oraz zaangażowanie w nasz projekt.

18.04.2014
Życzenia Świąteczne Wielkanoc 2014

W imieniu Zarządu i zespołu Fundacji składamy wszystkim Darczyńcom, Współpracownikom, Wolontariuszom i Przyjaciołom z głębi serca płynące życzenia świąteczne

http://rbr.info.pl/?p=1610#more-1610

Pomagają nam