O Fundacji

Podsumowanie Akcji Wyprawka 2013

Kochani, nadszedł czas na podsumowanie Akcji Wyprawka 2013, okres wakacji był czasem wytężonej pracy dla Fundacji, nawiązywaliśmy kontakty z hurtowniami papierniczymi, księgarniami i sklepami papierniczymi na terenie całego Podkarpacia. Informowaliśmy w lokalnej prasie, na portalach internetowych, naszej stronie internetowej i fan page`u na Facebooku o zbieraniu przez nas materiałów szkolnych dla dzieci z najuboższych rodzin z gminy Brzozów.

Dzięki uprzejmości Firmy Miriam z Brzozowa, Nowożeńców, którzy przekazali pomoce szkolne, a także pomocy pracowników Eleo-Budmax udało nam się zebrać plecaki, koszulki na WF, piórniki, długopisy, ołówki, zeszyty, flamastry i wiele, wiele innych przyborów szkolnych. Ich wartość oszacowaliśmy na kwotę ok. 1750 zł.

Zebrane materiały pozwoliły nam zorganizować wyprawkę dla 53 dzieci w wieku szkolnym z 18 rodzin, których dochód nie przekroczył 350 zł. Ponadto rodzinom tym zrefundowano zakupy szkolne na łączną kwotę: 1910 zł.

Wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w pomoc zorganizowania wyprawki, dziękujemy z całego serca w imieniu dzieci, które nie będą się musiały wstydzić, że idą do szkoły bez długopisu, zeszytu, czy piórnika.

Na tym jednak nie kończymy! W dalszym ciągu zachęcamy Wszystkich, aby przekazywali do naszej Fundacji nowe i używane ubrania, obuwie itp. oraz przybory szkolne, ponieważ potrzeby są wciąż ogromne.

Pomagają nam