Aktualności

Aktualności

18.07.2013
Podziękowania dla Firmy Instal-Konsorcjum z Wrocławia

Składamy serdeczne podziękowania Panu Ryszardowi Jędrzejewskiemu - Prezesowi Firmy Instal-Konsorcjum Sp. z o.o z Wrocławia za przekazanie darowizny w postaci 40 kompletów grzejników aluminiowych do dwóch wybudowanych budynków w Wiosce Dziecięcej.

10.07.2013
Podziękowania dla Banku BGŻ

Z radością informujemy, że w tym roku, podobnie, jak w poprzednim, otrzymaliśmy dofinansowanie do budowy Wioski Dziecięcej od Banku BGŻ. Szczególne podziękowania składamy Pani Beacie Rapie – Dyrektor Regionu BGŻ o/Rzeszów i Panu Jerzemu Wdowiarzowi – Dyrektorowi Regionu BGŻ o/Krosno.

08.07.2013
Nabór do Agrafki Agory - Lokalnego Konkursu Stypendialnego

Przypominamy, ze rozpoczął się nabór do "Agrafki Agory" - Lokalnego Konkursu Stypendialnego. Szczegóły w zakladce Tak Pomagamy/Konkurs Stypendialny

08.07.2013
Współpraca z Providentem Polska

Z radością informujemy, że do współpracy z nami przyłączył się Provident Polska, który udzielił nam, w ramach XV edycji konkursu „Tak! Pomagam” dofinansowania na wyposażenie pokoju dziecięcego. Jak tylko zakończymy prace wewnątrz budynku nr 1 ruszamy z zakupem mebli, a pracownicy Providenta o/Krosno charytatywnie pomogą nam urządzić pokój.

08.07.2013
Akcja społeczna "Nowozeńcy Dzieciom"

Kilka zeszytów, plecak, kolorowe kredki.... to tak niewiele, a może sprawić radość niejednemu dziecku.

Ile kosztuje zakup podstawowych przyborów szkolnych, wie niejeden rodzic. Często te wydatki przekraczają możliwości finansowe rodzin. Co w sytuacji, gdy rodzic staje przed dylematem: kupić dziecku zeszyt, czy chleb? Jak czuje się dziecko, którego nie stać na długopis, a obok w ławce kolega/koleżanka mają markowe zestawy pisaków, kredek?

 Dzisiejsze nieśmiałe dziecko, to to, z którego wczoraj śmialiśmy się. Dzisiejsze serdeczne dziecko, to to, któremu wczoraj okazywaliśmy miłość.

05.07.2013
Podziękowanie za meble

Bardzo gorąco dziękujemy Pani Bogusławie Orzechowskiej z Brzozowa za przekazanie mebli pokojowych do jednego z powstających domów.

Cieszmy się, że są wśród nas ludzie dobrej woli, którzy chcą dzielić się z innymi tym, co posiadają. Wierzymy, że spotkamy jeszcze wielu takich, którzy wesprą nas w wyposażeniu powstających domów.

W imieniu dzieci, które zamieszkają w tych domach SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Pomagają nam