Aktualności

Aktualności

05.07.2013
Podziękowania dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie

Składamy serdeczne podziękowanie pracownikom Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki koleżeńskiej z przeznaczeniem na budowę Wioski Dziecięcej. Jesteśmy pełni wdzięczności za tę inicjatywę i otwartość serc!

04.07.2013
Aktualności z budowy Wioski Dziecięcej

W budynku nr 1 zakończyliśmy prace przy tynkach wewnętrznych. Ponadto zakończyły się prace przy elewacjach zewnętrznych w obu budynkach. Częściowo została wykonana sieć kanalizacyjna z przyłączami. Rozpoczęliśmy także prace brukarskie wokół budynków

Do końca lipca planujemy zakończyć prace przy sieci kanalizacyjnej zewnętrznej przy obu budynkach, tynki i wylewki w budynku nr 1, tynki wewnętrzne w budynku nr 2 oraz prace brukarskie wokół obu budynków.

04.07.2013
Podziękowania dla Firmy Formaplan Komponenty Sp. z o.o

Po raz kolejny serdecznie dziękujemy Panu Zenonowi Ciejka i Firmie Formaplan Komponenty Sp. z o.o z Mielca za wsparcie finansowe budowy Wioski Dziecięcej!

04.07.2013
Podziękowania dla Firmy Bruk-Bet Sp. z o.o

Składamy serdeczne podziękowania Pani Marii Witkowskiej i Firmie Bruk-Bet Sp. z o.o z Niecieczy za podarowanie 8 palet kostki brukowej oraz 100 mb krawężnika. Dzięki Panstwu mogliśmy rozpocząć prace brukarskie wokół budynków.

01.07.2013
Trwa nabór do konkursu stypendialnego Agrafka Agory

Od dziś trwa nabór do Agrafki Agory - Lokalnego Konkursu Stypendialnego. Konkurs przeznaczony jest dla studentów, którzy mają osiągnięcia w nauce i są zaangażowani społecznie oraz pochodzą z rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Pełną dokumentację należy składać w siedzibie Fundacji lub przesłać pocztą do 31.08.2013.

Szczegóły w zakładce Tak Pomagamy/Konkurs Stypendialny

01.07.2013
Podsumowanie zbiórki w Filharmonii Podkarpackiej

W piątek 21.06.2013 w Filharmonii Podkarpackiej podczas Zakończenia Sezonu Koncertowego 2012/2013 „Sen Nocy Letniej” odbyła się zbiórka pieniędzy na wykończenie dwóch domów w powstającej Wieloetnicznej Wiosce Dziecięcej. Projekt muzyczno-baletowy Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej pod dyrygenturą V Kiradieva wraz z duetem baletowym Aleksandrą Liashenko i Maksimem Woitiulem zgromadził pełną salę koncertową Filharmonii Podkarpackiej.

Pomagają nam