Aktualności

Aktualności

03.02.2014
Podziękowania dla Firmy Formaplan Komponenty Sp. z .o.o z Mielca

Po raz kolejny składamy ogromne podziękowania i wyrazy wdzięczności Panu Zenonowi Ciejka i Firmie Formaplan Komponenty Sp. z o.o z Mielca za wsparcie finansowe budowy Wioski Dziecięcej.

27.01.2014
Spotkanie w Starostwie Powiatowym w Brzozowie

Plany związane z budową i funkcjonowaniem Wioski Dziecięcej w Brzozowie nabierają coraz bardziej realnych kształtów. Kolejnym, bardzo ważnym krokiem, jaki podjęliśmy, to stała współpraca ze Starostwem Powiatowym w Brzozowie w zakresie sprawowania pieczy zastępczej.

W dniu 22.01.2014 w sali narad Starostwa Powiatowego Zarząd Fundacji – Bożena i Andrzej Bieńczak, Przewodnicząca Rady Fundacji – Pani Halina Kościńska oraz wolontariusze Fundacji spotkali się z Wicestarostą Brzozowskim – Januszem Dragułą, Sekretarzem Powiatu – Panią Ewą Tabisz oraz Panią Zofią Foryś – Kierownikiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

17.01.2014
Cierpiące dzieci czekają na Twoją pomoc!

Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz naszych podopiecznych i budowy Wioski Dziecięcej

16.01.2014
Rozliczenie PIT za 2013

Chcesz mieć problem z głowy? Jak najszybciej rozlicz swój PIT, Ciebie to nic nie będzie kosztowało, a my przekażemy Twój 1% na pomoc najbardziej cierpiącym dzieciom. Zapraszamy do siedziby Fundacji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00. Cierpiące dzieci czekają na Twoją pomoc!

16.01.2014
Podziękowania dla Pana Bogusława Winiarskiego

Składamy serdeczne podziękowania Panu Bogusławowi Winiarskimu za przekazanie do powstałych domów mebli: łóżka z materacem oraz fotela. Jesteśmy Panu ogromnie wdzięczni.

Na obecnym etapie budowy potrzebujemy sprzętu do wyposażenia domów m.in.: mebli, sprzętu AGD.

Jeżeli posiadacie Państwo takie, niezniszczone rzeczy, możecie je przekazać do domów w Wiosce Dziecięcej.

Bardzo dziękujemy!

15.01.2014
Podziękowania dla PSB S.A.

Składamy serdeczne podziękowania Grupie PSB S.A. za przekazanie kotłów gazowych do wybudowanych domów w Wiosce Dziecięcej. To kolejna już Firma, która przekazała nam kotły.

W ostatnim czasie zamontowaliśmy dwa otrzymane kotły w obu budynkach i uruchomiliśmy centralne ogrzewanie, a następne kotły planujemy wykorzystać w budynku fundacyjnym i kolejnym budowanym.

Pomagają nam