Aktualności

Aktualności

14.01.2014
Projektujemy ogród i plac zabaw w Wiosce Dziecięcej

Nawiązaliśmy interesującą znajomość z Paniami Dorotą Czach i Marzeną Rzeszutek z Rzeszowa. Obie Panie pasjonują się i zawodowo zajmują projektowaniem ogrodów.

W dniu 12.01.2014 odbyło się bardzo sympatyczne spotkanie, podczas którego Panie szczegółowo zapoznały się z projektem budowy Wieloetnicznej Wioski Dziecięcej i zadeklarowały zaangażowanie się w wykonanie projektu ogrodu, placu zabaw i zieleni wokół domów. Panie obejrzały teren budowy, dokumentację i obiecały, że wykonają projekt placu zabaw, ogródka warzywnego oraz zieleni wokół dwóch wybudowanych domów.

Już teraz bardzo serdecznie Paniom dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas!

03.01.2014
Podziekowania dla firm

Składamy podziękowania Panu Stanisławowi Nyczowi Prezesowi Firmy MODOM Podhale Sp. z o.o z Szaflar za wsparcie finansowe naszej Fundacji oraz przedsiębiorcom, którzy w ostatnim czasie po raz kolejny udzieliły nam pomocy finansowej. Są to: Pan Mieczysław Soboń – Prezes Firmy Solbet Kolbuszowa, Pan Edward Gala – Prezes Firmy Besta z Rzeszowa, Pan Antoni Jaracz – Prezes Firmy Budowlanej DOM ze Zduńskiej Woli, Pan Czesław Parys – Dyrektor Hestia Mielec, Państwo Barbara i Zbigniew Sawkowie – właściciele Apteki Prywatnej w Brzozowie oraz Pan Zbigniew Owsiany – właściciel Zielonej Oazy w Brzozowie.

Wszystkim Darczyńcom składamy wyrazy wdzięczności i ogromne podziękowania.

27.12.2013
Podsumowanie roku 2013

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak – podsumowanie roku 2013

„WSZYSTKO, CO UCZYNILIŚCIE JEDNEMU Z TYCH BRACI MOICH NAJMNIEJSZYCH, MNIEŚCIE UCZYNILI” (Mt 25,40)

12.12.2013
Podziękowania dla Firmy Basco II z Mielca

Składamy serdeczne podziękowania Panu Andrzejowi Nawrotowi i Firmie Basco II z Mielca za przekazanie do budynków w powstającej Wiosce Dziecięcej dwóch kotłów gazowych.

19.11.2013
DANUTA STENKA PRZYJACIELEM FUNDACJI

Z radością informujemy, że do współpracy z nami włączyła się Danuta Stenka i została Przyjacielem naszej Fundacji :)

Pomagają nam