O Fundacji

Fundacja Pomocy Dzieciom na Dniach Brzozowa 08-09.06.2013

W dniach 08-09.06.2013 Brzozowianie mogli bliżej zapoznać się z działalnością naszej Fundacji, jak również wesprzeć działania Fundacji. Dzięki uprzejmości Pana Burmistrza, podczas obchodów Dni Brzozowa tuż po prawej stronie sceny wystawiliśmy swoje stoisko, przy którym kwestowaliśmy na rzecz budowy Wioski Dziecięcej, udzielaliśmy szczegółowych informacji nt. działań na rzecz dzieci potrzebujących, a także informowaliśmy o postępach w budowie Wioski, dzieci otrzymywały kolorowe baloniki i cukierki, zaś wolontariuszki z Gimnazjum w Brzozowie i Bliznem, a także z okolicznych szkół rozdawały ulotki informacyjne.

 

Ogromnie cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnym święcie, jakim są obchody Dni Brzozowa. Niewątpliwie budowa Wieloetnicznej Wioski Dziecięcej wpisuje się w krajobraz Brzozowa. Brzozowianie mogą być dumni, że to właśnie tu powstaje tak unikatowe przedsięwzięcie i wszyscy mogą włączyć się w tę inicjatywę. Z całego serca dziękujemy darczyńcom za przekazane pieniądze podczas kwesty. Każda, nawet najmniejsza kwota jest bardzo ważna i potrzebna w budowie jednorodzinnych domów dziecka.

Ogromne podziękowania składamy na ręce Małgorzaty Zajdel - pani pedagog gimnazjum z Brzozowa i Joanny Rachwał-Szczuki - pani psycholog Szkoły Podstawowej z Brzozowa. Dziękujemy przede wszystkim wolontariuszkom z gimnazjum w Brzozowie, w Bliznem i w Humniskach: Dominice Wójtowicz, Darii Prokopowicz, Karolinie Wolanin, Gabrieli Biega, Kindze Kuczmie, Karolinie Naleśnik, Karolinie Sawka, Gabrieli Gierlach, Karolinie Konopce, Aleksandrze Piątek, Marcelinie Dupladze, Ewie Błyskal, Natalii Zimoń za pomoc, uśmiech i entuzjazm.

Galeria zdjęć

Pomagają nam