Aktualności

Aktualności

12.11.2013
Odwiedzamy Wioskę Dziecięcą

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału filmowego na temat Wioski Dziecięcej przygotowanego przez portal RBR.INFO.PL.

Materiał dostępny pod linkiem:

http://rbr.info.pl/?p=373#more-373

17.10.2013
Aktualności z budowy Wioski Dziecięcej – stan na 17.10.2013

We wrześniu uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Brzozowie po przerwie wakacyjnej kontynuują praktyki zawodowe przy budowie Wioski. Praktykanci wykonują prace wewnątrz budynków – szpachlują i malują ściany. Rozpoczęły się prace przy przebudowie budynku funkcyjnego, w którym znajdą się sale rehabilitacyjne, wykładowe, gabinety lekarskie oraz na biuro Fundacji. Kolejnym etapem prac będzie wykończenie i wyposażenie pomieszczeń budynków, tak, aby w przyszłym roku oddać je potrzebującym dzieciom, które nie mają własnej rodziny.

10.10.2013
Podziękowania dla Firmy Instal-Projekt

Składamy serdecznie podziękowania Pani Ewie Ścierzyńskiej oraz Firmie Instal-Projekt S.j. z Nowej Wsi k/Włocławka za przekazanie grzejników łazienkowych do dwóch budynków w Wiosce Dziecięcej.

07.10.2013
Podziękowania dla Firmy WOJAN

Składamy serdeczne podziękowania Panu Antoniemu Wójtowiczowi i Firmie Wojan ze Strzyżowa za wsparcie finansowe budowy Wioski Dziecięcej.

01.10.2013
Podziękowania dla Firmy CJ Blok

Składamy serdecznie podziękowania Firmie CJ Blok z Rudnej Małej za przekazanie ponad 100 m2 kostki brukowej, którą wyłożymy wokół budynków w powstającej Wiosce Dziecięcej. Firma CJ Blok wsparła nas już wiele razy.

Bardzo dziękujemy!

25.09.2013
Stypendia rozdane

23.09.2013 Pani Wiceprezes Fundacji, Bożena Bieńczak, wręczyła oficjalnie stypendia wybranym w konkursie stypendystom. Wybrani stypendyści, to młodzi ludzie, pełni entuzjazmu i zapału do zdobywania wiedzy. W poprzednim roku osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz byli zaangażowani w różnego rodzaju działalność charytatywną. To także laureaci konkursów i olimpiad przedmiotowych. Jesteśmy ogromnie dumni, że możemy wspierać tak ambitną i zdolną młodzież z naszego powiatu. Sami stypendyści zadeklarowali współpracę z naszą Fundacją i wszyscy zgodzili się zostać Ambasadorami Konkursu. Życzymy im dużo sukcesów w nauce i otwartości na drugiego człowieka w nowym roku akademickim.

Pomagają nam