Aktualności

Aktualności

11.09.2013
Podziękowania dla Firmy Krusz-Bud Sp z o.o

Składamy serdeczne podziękowania Panu Jackowi Niemcowi, właścicielowi Firmy Krusz-Bud Sp z o.o za wsparcie budowy Wioski Dziecięcej.

09.09.2013
Podsumowanie Akcji Wyprawka 2013

Kochani, nadszedł czas na podsumowanie Akcji Wyprawka 2013, okres wakacji był czasem wytężonej pracy dla Fundacji, nawiązywaliśmy kontakty z hurtowniami papierniczymi, księgarniami i sklepami papierniczymi na terenie całego Podkarpacia. Informowaliśmy w lokalnej prasie, na portalach internetowych, naszej stronie internetowej i fan page`u na Facebooku o zbieraniu przez nas materiałów szkolnych dla dzieci z najuboższych rodzin z gminy Brzozów.

Dzięki uprzejmości Firmy Miriam z Brzozowa, Nowożeńców, którzy przekazali pomoce szkolne, a także pomocy pracowników Eleo-Budmax udało nam się zebrać plecaki, koszulki na WF, piórniki, długopisy, ołówki, zeszyty, flamastry i wiele, wiele innych przyborów szkolnych. Ich wartość oszacowaliśmy na kwotę ok. 1750 zł.

09.08.2013
Zamiast kolejnej torebki...plecak pełen zeszytów

Zachęcamy wszystkich ludzi dobrego serca do przekazania wyprawki dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Dzieci najbardziej potrzebują:

- plecaki lub tornistry

- piórniki, kredki, długopisy, ołówki, mazaki, farby, kolorowanki

- nożyczki, gumki, linijki, temperówki, korektory

- zeszyty, podręczniki

- obuwie zamienne, strój do WF

Nie muszą to być rzeczy nowe.

Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania Panu Mirosławowi Borkowi i Hurtowni Miriam za przekazanie zeszytów, plecaków i piórników dla najbardziej potrzebujących. Jest nam bardzo miło, że włącza się do Akcji coraz więcej nowych Darczyńców!

W razie pytań prosimy o kontakt: tel. 886 121 202, e-mail: kontakt@fpd.org.pl

Zapraszamy!

05.08.2013
Trwa nabór do konkursu stypendialnego Agrafka Agory

O uzyskanie pomocy mogą ubiegać się studenci rozpoczynający naukę na I roku studiów dziennych, jak i studenci, którzy kontynuują naukę na dziennych studiach wyższych, spełniający następujące warunki:

- posiadają miejsce zameldowania na terenie powiatu brzozowskiego,
- mają trudną sytuację materialną w rodzinie,
- wykazują wzorową postawę społeczną i byli zaangażowani w działalność pozalekcyjną (udział w olimpiadach, konkursach, działalność artystyczna, sportowa, na rzecz szkoły, wolontariat, uczestnictwo w zespołach tanecznych, teatralnych, akcjach charytatywnych)
- złożyli wniosek wraz z załącznikami w wyznaczonym terminie.

Kompletną dokumentację należy składać w siedzibie Fundacji przy ul. Kościuszki 23 w Brzozowie do 31 sierpnia 2013 roku.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać w siedzibie Fundacji lub pod nr tel 13 43 440 20 w.30, kom. 886 121 202

18.07.2013
Podziękowania dla Firmy Instal-Konsorcjum z Wrocławia

Składamy serdeczne podziękowania Panu Ryszardowi Jędrzejewskiemu - Prezesowi Firmy Instal-Konsorcjum Sp. z o.o z Wrocławia za przekazanie darowizny w postaci 40 kompletów grzejników aluminiowych do dwóch wybudowanych budynków w Wiosce Dziecięcej.

10.07.2013
Podziękowania dla Banku BGŻ

Z radością informujemy, że w tym roku, podobnie, jak w poprzednim, otrzymaliśmy dofinansowanie do budowy Wioski Dziecięcej od Banku BGŻ. Szczególne podziękowania składamy Pani Beacie Rapie – Dyrektor Regionu BGŻ o/Rzeszów i Panu Jerzemu Wdowiarzowi – Dyrektorowi Regionu BGŻ o/Krosno.

Pomagają nam