Aktualności

Aktualności

08.07.2013
Nabór do Agrafki Agory - Lokalnego Konkursu Stypendialnego

Przypominamy, ze rozpoczął się nabór do "Agrafki Agory" - Lokalnego Konkursu Stypendialnego. Szczegóły w zakladce Tak Pomagamy/Konkurs Stypendialny

08.07.2013
Współpraca z Providentem Polska

Z radością informujemy, że do współpracy z nami przyłączył się Provident Polska, który udzielił nam, w ramach XV edycji konkursu „Tak! Pomagam” dofinansowania na wyposażenie pokoju dziecięcego. Jak tylko zakończymy prace wewnątrz budynku nr 1 ruszamy z zakupem mebli, a pracownicy Providenta o/Krosno charytatywnie pomogą nam urządzić pokój.

08.07.2013
Akcja społeczna "Nowozeńcy Dzieciom"

Kilka zeszytów, plecak, kolorowe kredki.... to tak niewiele, a może sprawić radość niejednemu dziecku.

Ile kosztuje zakup podstawowych przyborów szkolnych, wie niejeden rodzic. Często te wydatki przekraczają możliwości finansowe rodzin. Co w sytuacji, gdy rodzic staje przed dylematem: kupić dziecku zeszyt, czy chleb? Jak czuje się dziecko, którego nie stać na długopis, a obok w ławce kolega/koleżanka mają markowe zestawy pisaków, kredek?

 Dzisiejsze nieśmiałe dziecko, to to, z którego wczoraj śmialiśmy się. Dzisiejsze serdeczne dziecko, to to, któremu wczoraj okazywaliśmy miłość.

05.07.2013
Podziękowanie za meble

Bardzo gorąco dziękujemy Pani Bogusławie Orzechowskiej z Brzozowa za przekazanie mebli pokojowych do jednego z powstających domów.

Cieszmy się, że są wśród nas ludzie dobrej woli, którzy chcą dzielić się z innymi tym, co posiadają. Wierzymy, że spotkamy jeszcze wielu takich, którzy wesprą nas w wyposażeniu powstających domów.

W imieniu dzieci, które zamieszkają w tych domach SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

05.07.2013
Podziękowania dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie

Składamy serdeczne podziękowanie pracownikom Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie za zorganizowanie zbiórki koleżeńskiej z przeznaczeniem na budowę Wioski Dziecięcej. Jesteśmy pełni wdzięczności za tę inicjatywę i otwartość serc!

04.07.2013
Aktualności z budowy Wioski Dziecięcej

W budynku nr 1 zakończyliśmy prace przy tynkach wewnętrznych. Ponadto zakończyły się prace przy elewacjach zewnętrznych w obu budynkach. Częściowo została wykonana sieć kanalizacyjna z przyłączami. Rozpoczęliśmy także prace brukarskie wokół budynków

Do końca lipca planujemy zakończyć prace przy sieci kanalizacyjnej zewnętrznej przy obu budynkach, tynki i wylewki w budynku nr 1, tynki wewnętrzne w budynku nr 2 oraz prace brukarskie wokół obu budynków.

Pomagają nam