Aktualności

Aktualności

03.06.2013
Dzień Dziecka w SP w Brzozowie

Tak ważne święto, jakim jest Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja do świętowania, szczególnie dla Fundacji Pomocy Dzieciom. To przecież dla małych uśmiechów jesteśmy.

Dnia 28 maja 2013 roku uczciliśmy Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Władysława Szafera w Brzozowie. Na nasze specjalne zaproszenie przyjechały do nas z Krosna Panie Animatorki: Małgorzata Łojek i Joanna Krzysztyniak, które w przebraniach Clowna i (jak zdecydowały dzieci:) Pomarańczy zapewniły dzieciom szereg atrakcji. Odbyły się tańce, zawody w łowieniu ryb, skoki przez skakankę, dzieci mogły spróbować swoich sił w sztuce cyrkowej. W każdej konkurencji wyłoniono zwycięzców i nagrodzono słodkimi upominkami. Ogłosiliśmy także konkurs plastyczny pt. „Jak pomagam?”, podczas którego reprezentanci 16 klas mieli za zadanie narysować rysunek przedstawiający, w jaki sposób pomagają innym. W pierwszej grupie klas II i III wzięli udział: Julia Kałamucka, Milena Bryś, Emilia Duplaga, Klara Surmacz, Anna Haduch, Anna Łęgowik, Julia Czuchra, Hubert Piotrowski i Remigiusz Florek. W grupie drugiej, klas Ø i I udział wzięli: Marusia Jagodzińska, Wiktoria Draguła, Jagna Owoc, Kacper Przybyła, Lena Telesz, Karolina Winczura i Basia Gładysz. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni upominkami w postaci pluszowych maskotek lub książek, zaś prace można obejrzeć w zakładce Galeria w folderze: Konkurs: „Jak pomagam?”.

27.05.2013
Dzień Dziecka z Fundacją

W dniu 28.05.2013 z okazji Dnia Dziecka dzieci ze Szkoły Podstawowej w Brzozowie będą uczestniczyć w zabawach i konkursach organizowanych przez naszą Fundację, Małgorzatę Łojek i Barwny Świat z Krosna. Będzie m.in. konkurs pt.”Jak pomagam” mający na celu krzewienie wrażliwości społecznej wśród dzieci oraz wyróżnienie tych, które najchętniej angażują się w pomoc koleżankom i kolegom ze szkoły, a także wiele innych konkursów z nagrodami, mnóstwo zabaw i tańców. Będzie miło, ciekawie i wesoło...

27.05.2013
Pilnie potrzebujemy cementu!

Kochani

Śledząc postępy w budowie Wioski Dziecięcej, wiecie, że jesteśmy na etapie wykańczania domów. Przygotowujemy się do wykonania wylewek wewnątrz budynków i położenia kostki brukowej wokół nich. Potrzebujemy do tego m.in. ok. 4 palety cementu oraz piasek.

Poniżej zamieszczany prośbę o wsparcie. Jeżeli możecie, wesprzyjcie oczekujące na dom dzieci, bądź przekażcie prośbę zaprzyjaźnionym firmom, które taki asortyment posiadają. Każda ilość sprawi nam radość.

Za zaangażowanie i pomoc serdecznie dziękujemy! :)

Wzór prośby do pobrania w formie PDF tu prośba

22.05.2013
Podziękowania dla Firmy Hydrosolar Podkarpacie i Firmy Bowit s.c.

Serdecznie dziękujemy Firmie Hydrosolar Podkarpacie z Rzeszowa za przekazanie rur do centralnego ogrzewania oraz Firmie Bowit s.c. z Krakowa za środek gruntujący.

20.05.2013
Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem 27.05.2013 - 02.05.2013

Jak co roku, zachęcamy mieszkańców naszej gminy do uczestnictwa w akcji „Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem”, która odbędzie się w dniach 27.05.2013 – 02.06.2013 na terenie gminy Brzozów.

16.05.2013
Dziękujemy Firmie Bruk-Bet i CJ Blok

Wkrótce będziemy mogli zacząć prace brukarskie wokół obu budynków. To wszystko dzięki ofiarności Pani Marii Witkowskiej - Dyrektor Firmy Bruk-Bet, która podarowała nam 100 m2 kostki brukowej i 100 mb krawężnika. Kostkę brukową ofiaruje nam również Firma CJ BLOK - potwierdził Pan Sylwester Ciba - Dyrektor Marketingu. Serdecznie dziękujemy!

Pomagają nam