Aktualności

Aktualności

13.05.2013
Podziękowania dla Firmy ALSTON S.C.

Serdecznie dziękujemy Firmie Alston S.C. z Lutczy za przekaznanie parapetów do powstających domów.

08.05.2013
Wioska Dziecięca w Teleexpressie

Zachecamy do obejrzenia materiału o budowie Wioski i pracujących przy niej praktykantach z brzozowskiego Zespołu Szkół Budowlanych.

http://teleexpress.tvp.pl/10767135/07052013-1700

minuty: od 7:57 do 8:16

08.05.2013
Budowa Wioski Dziecięcej stan na 6.05.2013

2 czerwca 2012 roku rozpoczęliśmy budowę Wioski Dziecięcej w Brzozowie. Do tej pory, dzięki wsparciu Darczyńców, wybudowaliśmy 2 budynki. W budynku nr 1 trwają prace przy tynkach wewnętrznych, które wykonują praktykanci Zespołu Szkół Budowlanych z Brzozowa. Ponadto rozpoczęły się prace przy elewacji zewnętrznej budynku nr 2.

Do końca czerwca planujemy zakończyć prace przy sieci kanalizacyjnej wewnętrznej i zewnętrznej w obu budynkach, tynki i wylewki w budynku nr 1 oraz prace brukarskie wokół obu budynków.

Naszym marzeniem jest przekazanie jednego wykończonego budynku na rodzinny dom dziecka jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

06.05.2013
Kampania 1% - podziekowania

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w kampanię 1% na rzecz naszej Fundacji.

Dziękujemy Pani Lidii Sokołowskiej za przygotowanie ulotki i plakatów do kampanii 1%, Pawłowi Kopeć za administrowanie strony www Fundacji.

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo i poświęcony czas: stypendystkom Fundacji, opiekunom wolontariatu i wolontariuszom z II Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Mechanicznych w Sanoku, wolontariuszom z Krosna, Jasła, Przemyśla, Rzeszowa, Beska, Lubatowej, Warszawy, Gdańska, Piły, Olsztyna, Poznania, Wrocławia, Krakowa.

Serdecznie dziękujemy Firmie Exacto z Rzeszowa za redagowanie i rozsyłanie do mediów informacji prasowych.

Składamy serdeczne podziękowania księgowej Firmy Eleo-Budmax za nieodpłatne rozliczanie zeznania podatkowego za 2012 oraz pozostałym pracownikom Firmy za wsparcie i promowanie kampanii.

Jesteśmy wdzięczni także wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób wsparli nasze działania. 

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do tych, którzy odpowiedzieli na nasz apel i przekazali 1% dla naszych podopiecznych. Dzięki Wam pomożemy kolejnym dzieciom, a także będziemy mogli kontynuować budowę Wioski Dziecięcej w Brzozowie.

30.04.2013
Budowa Wioski Dziecięcej stan na 25.04.2013

Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z prac przy budowie Wioski.

Na zdjęciach sa również praktykanci Zespołu Szkół Budowlanych wykonujący prace wewnątrz budynku nr 1.

26.04.2013
Nowożeńcy dzieciom

Bardzo serdecznie dziękujemy Nowożeńcom - Sabinie i Grzegorzowi, którzy zrobili naszej Fundacji bardzo miłą niespodziankę. Poprosili oni swoich gości, aby zamiast kwiatów podarowali naszym podopiecznym artykuły szkolne i zabawki.

Dzięki inicjatywie Młodej Pary i hojności zaproszonych gości najbardziej potrzebujące dzieci dostaną m.in.: zeszyty, bloki rysunkowe, długopisy, kredki, farby, flamastry, kolorowanki, bajki, puzzle, misie.

Nowożeńcom gratulujemy pomysłu i inicjatywy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Pomagają nam