Aktualności

Aktualności

21.03.2013
Aktualności z placu budowy Wioski

Prace wewnątrz budynków postępują...

Wykonaliśmy podkłady betonowe w obu budynkach. Jutro kończymy wykonanie ścianek działowych.

W najbliższym czasie rozpoczną się prace przy instalacjach elektrycznych, które nieodpłatnie wykona dla nas Firma AGZ Sp. z o.o. Grzegorz Zarzycki z Krosna
Serdecznie dziękujemy!

18.03.2013
Letni wypoczynek dla dzieci

Do wakacji jeszcze trochę czasu, ale my już dziś informujemy, że w tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, wspólnie z Burmistrzem Brzozowa w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży w okresie wakacji w oparciu o program profilaktyczno–terapeutyczny w zakresie problematyki alkoholizmu oraz innych uzależnień”, współfinansujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci z Zespołu Świetlic Środowiskowych w Brzozowie i Przysietnicy.

Nie wszystkie dzieci mają możliwość wyjazdu na odpoczynek. Jesteśmy szczęśliwi, że po raz kolejny dzieci – uczestniczący w zajęciach Zespołu Świetlic Środowiskowych mają szansę na zwiedzenie ciekawych miejsc, nawiązanie nowych znajomości i zacieśnianie więzi z przyjaciółmi. Mamy nadzieję, że wrócą z wakacji wypoczęci i pełni wspaniałych wspomnień.

14.03.2013
Współpraca z Zespołem Szkół Budowlanych w Brzozowie

Informujemy, że do współpracy z nami i wspierania budowy Wioski przyłaczył się Zespół Szkół Budowlanych z Brzozowa. W ramach podpisanego porozumienia uczniowie zawodów budowlanych będą nieodpłatnie odbywać praktyki przy pracach wykończeniowych w powstających budynkach. Jesteśmy pewni, że nasza współpraca będzie przebiegała pomyślnie.

03.03.2013
Ulotka 1%

Wydrukuj chociaż kilka sztuk i rozdaj znajomym lub prześlij na e-mail. Ulotkę można pobrać tu:ulotka 1%

15.02.2013
Budowa Wioski Dziecięcej - stan na 15.02.2013

Na placu budowy trwają prace przy dwóch z sześciu budynków. W obu budynkach wstawione są już okna i rozpoczęły się prace przy instalacjach wewnętrznych.

15.02.2013
Podziękowania dla firmy Besta

Składamy serdeczne podziękowania Firmie Besta. Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. z Rzeszowa za wsparcie finansowe budowy Wioski Dzieciecej.

Pomagają nam