Aktualności

Aktualności

09.01.2013
Otrzymaliśmy kolejną darowiznę

Dziękujemy Firmie Solar-Bin Ductum Sp. z o.o. za przekazanie materiałów do instalacji kanalizacyjnej obu budynków.

03.01.2013
Podsumowanie za rok 2012

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem naszej działalności za rok 2012. Plik z podsumowanie pobrać można tutaj.

24.12.2012
Życzenia bożonarodzeniowe

W ten wigilijny wieczór, dzieląc się opłatkiem, chcemy złożyć wszystkim płynące z głębi serca życzenia:

Niech Dzieciątko Jezus, które narodzi się w tę piękną Noc,

błogoslawi Wam każdego dnia w Waszej ciężkiej pracy,

niech będzie swiatłem i bogactwem w Waszym życiu codziennym.

Niech ta Noc betlejemska złączy nas duchowo przy wspolnym stole,

abyśmy wszyscy poczuli się jedną rodziną w wieczór wigilijny.

Jednocześnie dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób nas wspierają w trudnej misji niesienia pomocy najbardziej potrzebującym oraz uzdolnionym dzieciom. Dziękujemy tym, którzy byli z nami w tym roku. Nasza dzialalność nie byłaby możliwa bez Waszego wsparcia. To dzięki Waszej dobroci, ofiarności i zaangażowaniu możemy wciąż pomagać, budzić nadzieję i dawać naszym podpiecznym szansę na lepsze jutro. 

20.12.2012
Podziękowania dla wolontariuszy

Serdecznie dziękujemy wolontariuszkom z Zespołu Szkoł Ekonomicznych w Brzozowie: Małgorzacie Szopa, Paulinie Zubel, Karolinie Dąbrowskiej, Kindze Hędrzak za ogromny wkład pracy włożony w przygotowania do redagowania i wysłania życzeń swiątecznych dla naszych Darczyńców, Przyjaciół Fundacji, firm budowlanych oraz wszystkich, z którymi współpracujemy.

 

17.12.2012
List polecający - Starostwo Powiatowe w Brzozowie

Chcieliśmy przedstawić kolejny list intencyjny z poparciem naszego projektu budowy Wioski Dziecięcej, który otrzymaliśmy od Starostwa Powiatowego w Brzozowie: "[...]Niniejszym pozwalamy sobie udzielić rekomendacji Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak w Brzozowie. Czynimy to z tym większą satysfakcją, iż mamy świadomość wzorowego pełnienia specyficznej misji charytatywnej, zarówno przez założycieli tej organizacji pożytku publicznego, jak i osoby, które zostały pozyskane przez nich do współpracy.[...]"

Skan oryginału dostępny jest tutaj:

List polecający

12.12.2012
List polecający GRUPY PSB S.A.

Z radością informujemy, że działania nasze zostały zauważone i docenione przez Grupę PSB SA. "[...] Informujemy, że Grupa PSB SA włącza się do tej szczytnej akcji jako mecenas, jednocześnie bardzo gorąco zachęcamy do przyłączenia się Partnerów branżowych. Któż bardziej, jak nie producenci i firmy handlowe sektora  budowlanego, mogą pomóc przy wznoszeniu kilku domów dla pokrzywdzonych przez los dzieci? Liczymy na Państwa przychylne przyjęcie tej incjatywy i wierzymy, że w miarę możliwości wesprzecie ją materiałowo lub finansowo.[...]"

 Skan oryginału dostępny jest tutaj:

List polecający

Pomagają nam