Aktualności

Aktualności

18.02.2012
Bal charytatywny w Rzeszowie

18 lutego 2012 roku w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbył się bal charytatywny przez Lions Club Rzeszów. Zostaliśmy zaproszeni do uczestnictwa w tym balu i wylicytowania 5 prac otrzymanych od artystów. Uzyskane z licytacji środki w kwocie 7100 zł zostana przekazane na budowe Wioski Dziecięcej w Brzozowie.

10.02.2012
Podziękowania dla wolontariuszy z II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak składa serdeczne podziękowania uczniom II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku oraz Pani mgr Irenie Gil-Storoszczuk - za okazane serce i życzliwość wyrażone poprzez udział w akcji zbierania środków na budowę Wioski Dziecięcej powstającej na terenie Brzozowa. Akcja zorganizowana została podczas Mistrzostw Świata w Żużlu na lodzie - „Ice Racing” w Sanoku w dniach 28.01.2012r-29.01.2012r.

10.02.2012
Artyści - dzieciom

Znani artyści Podkarpacia po raz kolejny przekazali swoje prace na aukcję dzieł sztuki, z której dochód zostanie przeznaczony na budowę Wioski Dziecięcej.

01.02.2012
Zbiórka funduszy na budowę Wioski Dziecięcej.

W dniach 28.01.2012-29.01.2012r odbyła się zbiórka pieniędzy na budowę Wioski Dziecięcej w Brzozowie. Akcja zorganizowana została podczas Mistrzostw Świata w Żużlu na Lodzie - „Ice Racing”w Sanoku.W sobotnie i niedzielne, bardzo mroźne popołudnie, grupa dziewcząt i chopców kwestowała z puszkami na arenie sportowej. Dzięki współpracy z organizatorami eliminacji do mistrzostw świata oraz wolontariuszami z II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku udało nam się zebrać kwotę 1180zł. Serdecznie dziękujemy darczyńcom, wolontariuszom oraz organizatorom za okazane serce i chęć pomocy wyrażoną poprzez udział w akcji.

17.12.2011
Życzenia Świąteczne

Cicha noc.... Święta noc.....jedyna i niepowtarzalna w dziejach ludzkości. Bardzo szybko zbliża się ten szczególny czas w roku – Wigilia Bożego Narodzenia - wieczór spowity ciszą i miłością. Każda rodzina gromadzi się przy wigilijnej wieczerzy, by razem przeżywać Narodzenie Jezusa Chrystusa, które zmieniło bieg historii świata i nadało sens ludzkiemu istnieniu. Niepojęta Boża miłość kolejny już raz wychodzi nam na spotkanie we wcielonym Dzieciątku z nadzieją, że zostanie przyjęta do ludzkich serc.

15.12.2011
Podsumowanie roku.

Żyjemy w czasach dynamicznego rozwoju gospodarczego, technicznego, społeczno- kulturowego, który daje ogromne możliwości części społeczeństwa. Jednak wielu pozostawia na marginesie postępu i zmusza do zmagania się z ubóstwem, trudnymi warunkami życia, bolesnymi przeciwnościami losu.

Dzielmy się więc tym co posiadamy aby otaczający nas świat ludzi potrzebujacych stawał się piekniejszy, bardziej braterski, wzbogacony naszą troską i odpowiedzialnością inspirowaną wrażliwością serca.

Pomagają nam