O Fundacji

Spotkanie świąteczne 2018

W minioną sobotę spotkaliśmy się na wspólnej Wigilii w Szkole Podstawowej w Brzozowie. Wśród zaproszonych gości byli dyrektorzy szkół, Rada Fundacji, wolontariusze, instruktorzy, podopieczni Fundacji wraz z rodzicami.  Państwo Bieńczakowie złożyli wszystkim życzenia świąteczne, nie zabrakło również dzielenia się opłatkiem. W części artystycznej wystąpili: Marysia, Oliwka i Mikołaj, w układach wokalno – tanecznych, grupa wokalna Sing Star i dwie grupy teatralne. Pięknie zaprezentowali swoje talenty. W trakcie spotkania był też czas na podsumowanie wydarzeń z całego roku oraz podziękowanie wszystkim Wolontariuszom, którzy pracują charytatywnie i w szczególny sposób wspierają naszą Fundację. 
Do najmłodszych przybył święty Mikołaj z upominkami. Było też wiele zabaw dla dzieci. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem. 
Spotkanie ubogaciła wystawa zdjęć grupy "Młodzi Aktywni", którzy uczyli się fotografii na warsztatach, organizowanych pod opieką naszej Fundacji w ramach projektu „Pomagamy – ocalamy - zachęcamy”
Serdecznie dziękujemy p. Tomaszowi Żakowi - dyrektorowi SP w Brzozowie oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji i realizacji spotkania. Dziękujemy przybyłym gościom. 

Działanie w ramach projektu Młodzież na 5 +, dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Galeria zdjęć

Pomagają nam