Aktualności

Aktualności

22.09.2018
UWAGA ZMIANA TERMINU PIKNIKU!!!

ZE WZGLĘDU NA NIEKORZYSTNE WARUNKI ATMOSFERYCZNE NA PIKNIK RODZINNY "POŻEGNANIE LATA" ZAPRASZAMY JUTRO, TJ. 23.09.2018 OD GODZ. 14:00

05.09.2018
Wakacje z Fundacją - podsumowanie

Tegoroczne wakacje w Fundacji Pomocy Dzieciom to bardzo intensywny czas. Dzieci, które nie wyjechały na letni wypoczynek uczestniczyły w wielu atrakcjach. Zajęcia były na tyle różnorodne, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

31.08.2018
MŁODZIEŻ NA 5+ - miesiąc sierpień

Sierpień mija nam równie pracowicie i przyjemnie jak pozostałe miesiące.  Nasz projekt „Młodzież na 5+” dał na kolejną okazję do zdobycia doświadczenia, jak organizować i animować zajęcia dla dzieci.  Ponadto wspólnie z pracownikami Fundacji, my jako Młodzieżowa Rada Fundacji, tworzyliśmy plan pikniku rodzinnego dla członków lokalnej społeczności, który zaplanowaliśmy na drugą połowę września.

13.08.2018
Zdrowy, twórczy i międzynarodowy lipiec w Fundacji

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak ma bardzo atrakcyjny program zajęć dla dzieci i młodzieży w trakcie wakacji. Dzieci, które nie wyjechały na letni wypoczynek uczestniczą w wielu warsztatach. 

02.08.2018
REMONT MAŁEJ AKADEMII ŻYCIA

W październiku ur rozpoczął się długo wyczekiwany remont budynku Małej Akademii Życia należącej do Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak. Prace mają zakończyć się w sierpniu br. Do tej pory zostały wykonane prace: wyburzenie ścian na parterze, piętrze, poddaszu i wykonanie nowych ścian murowanych, montaż okien, dobudowa ścian klatki schodowej, wykonanie schodów, tarasu, garażu, wykonanie stropów na części budynku, wykonanie izolacji wygłuszającej, wykonanie posadzki na piętrze, montaż instalacji elektrycznych i internetowych na parterze i piętrze. Zostały docieplone ściany zewnętrznemodernizacja podłogi na grunciemodernizacja stolarki zewnętrznej - okna. Obecnie zmieniany jest dach budynku.

Pomagają nam